Firma M&J Kisielak otwiera pierwszy partnerski showroom Loxone w Rzeszowie


21. marca 2022 in Kulisy

Mieszkańcy stolicy województwa podkarpackiego i okolic mogą już umawiać się na prezentacje systemu automatyki Loxone w nowo otwartym showroomie naszego Gold Partnera – firmy M&J Kisielak. W certyfikowanym salonie została zaprezentowana pełna paleta produktów Loxone, która pozwala z łatwością dobrać indywidualny zakres każdemu klientowi. Wszyscy odwiedzający mogą również samodzielnie wypróbować system sterowania smart home.

Wrażenia pierwszych klientów, którzy odwiedzili rzeszowski showroom Loxone są jak najbardziej pozytywne. Doceniony został nie tylko pełen zakres produktów Loxone dostępnych na miejscu, ale także możliwość zobaczenia jakości oświetlenia Loxone na własne oczy.

„Doświadczenie pokazało nam, że najprościej doświadczyć zalet systemu Loxone w miejscu, gdzie klient może swobodnie zobaczyć i samodzielnie sterować inteligentnym domem,” mówi Michał Kisielak, założyciel firmy M&J Kisielak. „Poruszając się po showroomie i de facto korzystając z systemu, klient jest w stanie zrozumieć, co oferuje mu Loxone.”

Firma:
M&J Kisielak Michał Kisielak
Logo Gold partnera


Biuro:
ul. Nawoja 62
32-065 Nawojowa Góra


Showroom:
ul. Rejtana 20
35-310 Rzeszów


Godziny otwarcia:
Pon.–pt.: 08:00 – 16:00


Telefon:
+48 606 642 991
+48 602 776 850


E-mail:
[email protected]


Strona internetowa:
www.inteligentny-dom.tech

Showroom Loxone M&J Kisielak w Rzeszowie
Salon wyposażony w głośniki quadral

W salonie pokazowym są obecne wszystkie rodzaje lamp Loxone (spoty, taśmy LED, oprawy sufitowe, lampy wiszące), które charakteryzują się płynnym ściemnianiem. Oprócz tego w showroomie zostało zainstalowane inteligentne ogrzewanie i klimatyzacja, a także system audio w salonie, który w zależności od potrzeby odtwarza muzykę bądź dźwięk telewizora. Częścią systemu audio są głośniki sufitowe quadral oraz kolumny stojące i subwoofer tego samego producenta. Jeśli chodzi o dostęp do budynku, w showroomie są zaprezentowane zamki drzwiowe zintegrowane z systemem Loxone oraz kontrola nad sterownikiem windy KONE. Nie zabrakło również czegoś specjalnego – w salonie pokazowym znajduje się jacuzzi i basen wolnostojący, których obsługa została zintegrowana z Loxone.

Wzrost świadomości w zakresie
automatyki budynkowej jest odczuwalny

„W wielu nowo budowanych domach za standard przyjmuje się system rolet, alarm czy ogrzewanie strefowe. Do sterowania tymi urządzeniami potrzebujemy sprawdzonego systemu, który zagwarantuje nam komfort i spokój,” wyjaśnia Michał Kisielak. „Loxone jest właśnie takim systemem.” Partner wyszczególnia dwie główne zalety naszego rozwiązania:

 

 1. Podniesienie komfortu życia – system zdejmuje z nas obowiązek kontrolowania wielu procesów, które nieustannie odbywają się w naszych domach.
 2. Zastąpienie wielu, często kosztownych, systemów (ogrzewanie, rolety, alarm itp) jednym, przyjaznym systemem przy porównywalnych lub niższych kosztach.

„System, który sam pokocham
i z czystym sumieniem polecę klientom”

Miłość do automatyki towarzyszy Michałowi Kisielakowi już od dzieciństwa. „Żadne urządzenie elektroniczne nie miało przede mną tajemnic (nie wszystkie przetrwały próbę mojej ciekawości). Już wtedy wiedziałem, że elektronika i automatyka to coś dla mnie,”
wspomina. Po ukończeniu technikum elektronicznego i Akademii Górniczo-Hutniczej, Michał Kisielak początkowo poświęcił się projektowaniu zaawansowanych systemów informatycznych, lecz w kolejnych latach zdecydował się postawić na własny biznes w branży automatyki – najpierw przemysłowej, a później również budynkowej.

Nawiązanie współpracy między firmą M&J Kisielak a Loxone nie było kwestią przypadku. Instalator poszukiwał godnego zaufania systemu smart home. Założenia były proste: system niezawodny i na tyle zaawansowany, aby dawał spore możliwości integracyjne. „Kompletny i przede wszystkim taki, który sam pokocham i z czystym sumieniem polecę swoim klientom.” Tak rozpoczęła się wspaniała wieloletnia współpraca z Loxone.

Partner Loxone:
M&J Kisielak

Firma powstała w 2012 r. pod Krakowem. Założycielem jest mgr inż. Michał Kisielak – absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na kierunku Automatyka i Robotyka. Tytuł Partnera Loxone firma zyskała w 2019 r. i bardzo szybko osiągnęła wysoki status realizując zaawansowane projekty z Loxone. Na początku 2021 r. firma została przekształcona w spółkę, a rok później otworzyła swój pierwszy showroom. Aktualnie M&J Kisielak rozpoczyna biały montaż systemu Loxone w domu jednorodzinnym pod Wrocławiem, gdzie na szeroką skalę wykorzystano oświetlenie DALI i Loxone AIR Ready od Molto Luce. Projekt obejmuje też rozbudowany system audio i żaluzje fasadowe dużych rozmiarów.

Michał Kisielak

Wizyta w showroomie

Oficjalne otwarcie showroomu w Rzeszowie odbyło się w styczniu 2022 r. Już teraz można umawiać się na bezpłatne prezentacje systemu Loxone. Prosimy o kontakt bezpośrednio z firmą M&J Kisielak lub rezerwację terminu poprzez naszą stronę internetową.

Dowiedz się więcej

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny projektu lub zostań partnerem Loxone w zaledwie kilku krokach!

A

Bezpłatna wycena projektu

Planuję zrealizować mój projekt z Loxone
i chciałbym uzyskać więcej informacji.

A

Program partnerski Loxone

Chciałbym zostać partnerem Loxone i umówić się na bezpłatną rozmowę na temat systemu.

Bezpłatna wycena projektu

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Zostań partnerem

  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.