Wizyta w inteligentnym domu

Doświadcz nowoczesnego życia na własnej skórze.
Niezapomniane wrażenia z wizyty są warte więcej niż tysiąc słów!

Wizyta w inteligentnym domu

Doświadcz nowoczesnego życia na własnej skórze.
Niezapomniane wrażenia z wizyty są warte więcej niż tysiąc słów!

Bardzo ciężko jest stworzyć wiarygodny opis życia w naprawdę inteligentnym domu. Z tego powodu oferujemy naszym przyszłym klientom możliwość bezpłatnej wizyty w naszym salonie pokazowym, gdzie na własnej skórze mogą doświadczyć namiastki życia w smart home. Showroom Loxone to miejsce, w którym dowiesz się, jaki potencjał ma twój dom i czego może się nauczyć, aby ułatwić twoje życie. Wszystko możesz wypróbować i osobiście zweryfikować.

Showroom Loxone (Bytom)

W naszej siedzibie w Bytomiu znajduje się jedyny oficjalny showroom Loxone w Polsce. Na przykładzie jadalni, sypialni, łazienki i innych pomieszczeń zaprezentujemy ci, jak wygląda życie w inteligentnym domu. Przyjdź i wypróbuj inteligentną technologię bezpośrednio u producenta.

Showroom Loxone w Warszawie

Showroom Loxone (Warszawa)

Czy kiedykolwiek kupiłeś samochód bez wcześniejszej jazdy próbnej? Życia w inteligentnym domu również trzeba wypróbować, aby wiedzieć, jakie możliwości ma nowoczesny budynek. Oficjalny showroom Loxone stwarza idealne warunki do testowania automatyki w warunkach domowych i firmowych.

Showroom ABIT

ABIT (Bielsko-Biała)

U stóp Beskidów otworzył się showroom w apartamencie w stylu nowojorskim. Mieszkańcy i odwiedzający Bielsko-Białą mają teraz możliwość poczucia się jak u siebie w domu w tym pięknym mieszkaniu na najwyższym piętrze kamienicy. Zawiera ono pełen przekrój technologii Loxone i daje idealną sposobność do osobistego zapoznania się z jej możliwościami.

Showroom ABIT

Bifam (Gdańsk)

DIGITAL EXPERIENCE TOUR

Marzysz o inteligentnym domu? Partnerski showroom cyfrowy Loxone – siedziba firmy Bifam w Gdańsku to miejsce, które z pewnością musisz odwiedzić. Tu zobaczysz jak funkcjonalnie działa system Loxone.

Partnerski showroom Loxone firmy Smart Automatyka w Gdańsku

Smart Automatyka (Gdańsk)

„Smart Tower Baltic View” to w pełni funkcjonalny apartament, w którym znajdziesz wszystkie oferowane produkty Loxone. Showroom z widokiem na Zatokę Gdańską posiada dwie sypialnie, łazienkę oraz salon z aneksem kuchennym i częścią jadalnianą. Klienci z okolic Trójmiasta i całej Polski mogą doświadczyć tutaj życia w inteligentnym domu Loxone.

Showroom Loxone w Koszalinie

windhunter 4.0 (Koszalin)

DIGITAL EXPERIENCE TOUR

Dzięki rozwiązaniom Loxone stworzyliśmy niepowtarzalne miejsce, do którego zapraszamy każdego, kto chciałby poczuć, dotknąć, usłyszeć i zrozumieć,
jak działa automatyka i jak ważną rolę może odegrać w naszym życiu.

Hi-End Tech (Kraków)

Pierwszy partnerski showroom Loxone w Polsce powstał w Krakowie. W przykładowym mieszkaniu o powierzchni 50 m² prezentujemy podstawowe pomieszczenia takie jak salon, sypialnia, łazienka i kuchnia, w których zastosowaliśmy inteligentną technologię.

BKW System (Kraków)

Drugi showroom partnerski Loxone w Krakowie. Doświadcz komfortu inteligentnego domu i poznaj produkty, które wnoszą do życia prawdziwą prostotę. Umów się na bezpłatną prezentację systemu automatyki budynkowej.

Partnerski showroom Loxone firmy SmartMaker w Łodzi

SmartMaker (Łódź)

Showroom w Łodzi zlokalizowany jest w budynku dawnej fabryki włókienniczej. Możesz spodziewać się charakterystycznego dla tego miasta stylu postfabrycznego, uzupełnionego nowoczesnym, designerskim oświetleniem, przyciskami i systemem audio.

M&J Kisielak (Rzeszów)

W partnerskim showroomie Loxone firmy M&J Kisielak w Rzeszowie możesz zapoznać się z pełną paletą produktów Loxone w jednym miejscu. W salonie są obecne wszystkie rodzaje lamp Loxone, inteligentne ogrzewanie i klimatyzacja, a także system audio z głośnikami quadral.

i-HomeSystem (Wołyńce k. Siedlec)

DIGITAL EXPERIENCE TOUR

Showroom i-HomeSystem to pierwszy showroom cyfrowy Loxone w Polsce. Jego goście będą mogli poczuć się jak w kinie. Wezmą udział w projekcji interaktywnej, wirtualnej wycieczki po inteligentnym domu.

Partnerski showroom Loxone firmy SmartMaker w Łodzi

Cardco (Łódź)

Showroom zlokalizowany jest w sercu Łodzi, to przestrzeń pełna innowacji, to miejsce, które żyje i reaguje na potrzeby swoich użytkowników. Dzięki współpracy z Loxone, prezentujemy jak automatyzacja i inteligentne sterowanie mogą przynieść realne korzyści w codziennym życiu.

Pozwól się zainspirować:
Showhome Loxone i wiele więcej

Nasz pierwszy showhome (dom pokazowy) ucieleśnia koncepcję Loxone w całej swej okazałości. Powstał w 2016 roku w malowniczym austriackim miasteczku Kollerschlag, gdzie znajduje się również nasza siedziba – Loxone Basecamp. Więcej o domu pokazowym dowiesz się z naszego artykułu oraz wirtualnej wycieczki. Inspirować możesz się również innymi projektami referencyjnymi Loxone.

Webinar dla elektryków

Masz firmę instalacyjną? Poznaj aktualne trendy w dziedzinie inteligentnych instalacji elektrycznych i dowiedz się, jak możesz z nich skorzystać dzięki Loxone!

Bezpłatnie zgłoś swój udział!

Webinar dla elektryków

Masz firmę instalacyjną? Poznaj aktualne trendy w dziedzinie inteligentnych instalacji elektrycznych i dowiedz się, jak możesz z nich skorzystać dzięki Loxone!

Bezpłatnie zgłoś swój udział!