Partner BKW System otworzył w Krakowie nowy showroom Loxone


22. grudnia 2021 in Kulisy
Gold Partner Loxone – firma BKW System z Krakowa – może pochwalić się nowo otwartym showroomem. Klienci będą mogli doświadczyć w nim komfortu inteligentnego domu i poznać produkty, które wnoszą do życia prawdziwą prostotę. Zapraszamy do obejrzenia wnętrza salonu pokazowego.

Gold Partner Loxone – firma BKW System z Krakowa – może pochwalić się nowo otwartym showroomem. Klienci będą mogli doświadczyć w nim komfortu inteligentnego domu i poznać produkty, które wnoszą do życia prawdziwą prostotę. Zapraszamy do obejrzenia wnętrza salonu pokazowego.

BKW System stał się partnerem Loxone w 2020 roku. Nieco ponad rok później firma otworzyła swój własny salon pokazowy w Krakowie. To niezwykłe miejsce łączy w sobie design, styl i automatykę i jest dowodem na to, że sterowanie domowymi technologiami jest niezwykle proste i w większości przypadków całkowicie automatyczne. BKW System zaprasza zainteresowanych inteligentną instalacją na wizyty od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 19:00 (wymagane wcześniejsze umówienie spotkania).

„Uważamy, że każdy klient powinien doświadczyć życia w inteligentnym domu. Nasz showroom na to pozwala oraz pomaga klientom w podejmowaniu decyzji w sprawie funkcji, z jakich chcieliby korzystać,” wyjaśnia Paweł Bator, jeden z założycieli BKW System. Firma powstała w 2019 roku po połączeniu mikro-firmy zajmującej się dostarczaniem rozwiązań inteligentnych instalacji oraz grupy inżynierów fascynujących się automatyzacją codziennego życia.

Firma:
BKW System Sp. z o.o.
Logo Gold partnera


Biuro:
ul. Szablowskiego 6
Kraków


Showroom:
Studio Creative Solution
ul. Siewna 30B
Kraków


Godziny otwarcia:
Pon.–pt.: 10:00–19:00


Telefon:
+48 533 924 944


E-mail:
[email protected]


Strona internetowa:
www.bkwsystem.pl

Przedstawiciele BKW System i Loxone na oficjalnym otwarciu showroomu w Krakowie.
Wejście do showroomu BKW System

Salon, kuchnia, sypialnia, łazienka i biuro – każda strefa showroomu została wyposażona w pełny wachlarz urządzeń automatyki Loxone. Odwiedzający mogą z bliska przyjrzeć się m.in. elementom sterującym (Touch Pure, Touch Nightlight, Touch Surface) czy produktom oświetleniowym. W salonie zaprezentowane są liczne integracje, którymi zarządza system Loxone.

Inteligentne instalacje stają się standardem

„Założeniem inteligentnego domu jest wyręczenie użytkownika w tzw. rutynie dnia,” tłumaczy założyciel BKW System. „Dom dba o nasze bezpieczeństwo i wygodę. Dzięki ogromnej gamie produktów, system Loxone w naszej opinii jest systemem kompletnym i przy realizacjach ogranicza nas tylko wyobraźnia.”

„Widzimy ogromny wzrost zainteresowania inteligentnymi instalacjami. Powoli stają się one standardem i to, co kiedyś wydawało się luksusem, będzie niedługo powszechne,” mówi Bator. „Trend ten wpisuje się w świadomość dbania o ekologię poprzez inteligentne zarządzanie energią.” Zdaniem Pawła Batora główną zaletą inteligentnej instalacji jest jej wszechstronność, możliwość rozbudowy i integracji urządzeń w jeden system nadrzędny.

„Rynek jest zalany inteligentnymi systemami, lecz nieliczne mogą takie miano z czystym sumieniem nosić. Loxone taki właśnie jest – pozwala nam na automatyzację życia codziennego.”

Paweł Bator

Założyciel, BKW System Sp. z o.o.

Widok na kuchnię z inteligentnym oświetleniem Loxone
Łazienka wyposażona w oprawę sufitową Loxone
Przycisk Touch Pure Loxone
Touch Nightlight w trybie nocnym

Galeria:

Oprócz budynków mieszkalnych, BKW System projektuje i jest w trakcie realizacji budynków biurowych i produkcyjnych. „Daje to pogląd o wszechstronności systemu Loxone,” mówi partner.

Wizyta w showroomie

Oficjalne otwarcie showroomu BKW System odbyło się 11 grudnia 2021 r. w Krakowie. Już teraz można umawiać się na bezpłatne prezentacje systemu Loxone. Prosimy o kontakt bezpośrednio z firmą BKW System lub rezerwację terminu poprzez naszą stronę internetową.

Dowiedz się więcej

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny projektu lub zostań partnerem Loxone w zaledwie kilku krokach!

A

Bezpłatna wycena projektu

Planuję zrealizować mój projekt z Loxone
i chciałbym uzyskać więcej informacji.

A

Program partnerski Loxone

Chciałbym zostać partnerem Loxone i umówić się na bezpłatną rozmowę na temat systemu.

Bezpłatna wycena projektu

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Zostań partnerem

  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.