W końcu się doczekaliśmy: pierwsza prezentacja Real Smart Home w Polsce!


13. marca 2019 in Kulisy

Jak może wyglądać proste, intuicyjne i w pełni zautomatyzowane sterowanie domem prezentuje firma Hi-End Tech, Loxone Flagship Partner, w swoim showroomie w Krakowie. Dzięki ścisłej współpracy z Loxone, w nowo powstałym apartamencie pokazowym, Hi-End Tech oferuje możliwość poznania koncepcji inteligentnego domu i osobistego wypróbowania jego funkcji.

Zamiłowanie do automatyki i elektroniki towarzyszyły Markowi Borówce, właścicielowi krakowskiego showroomu, już od najmłodszych lat. Jako osoba znana ze swoich zainteresowań i wykształcona w dziedzinie nowych technologii, został on w przeszłości poproszony o dobór systemu automatyki do zarządzania pensjonatem
w Zakopanem. „Wybrałem system Loxone ze względu na bardzo pochlebne opinie i zachwycająco elastyczny, a zarazem prosty sposób konfiguracji przez Loxone Config,” wyjaśnia. Niedługo później, widząc potencjał informatyczny w rozwiązaniach Loxone, był już w drodze na szkolenie dla partnerów Loxone.

Marek Borówka zaraził swoją pasją do Loxone również swojego wspólnika. Dziś ich firma Hi-End Tech jest jedynym flagowym partnerem Loxone w Polsce i jako pierwsza otworzyła swój własny showroom, w którym prezentuje rozwiązania Real Smart Home.

Jak może wyglądać proste, intuicyjne i w pełni zautomatyzowane sterowanie domem prezentuje firma Hi-End Tech, Loxone Flagship Partner,
w swoim showroomie w Krakowie. Dzięki ścisłej współpracy z Loxone, w nowo powstałym apartamencie pokazowym, Hi-End Tech oferuje możliwość poznania koncepcji inteligentnego domu i osobistego wypróbowania jego funkcji.

Doświadcz życia w naprawdę inteligentnym domu na własnej skórze

Kraków: 30 marca 2019 roku

Doświadcz życia
w naprawdę inteligentnym domu na własnej skórze
Kraków:
30 marca 2019 r.

Co dla was przygotowaliśmy?

W niedawno otwartym showroomie, przedstawiciel firmy Hi-End Tech (Loxone Flagship Partner) przejdzie z tobą codzienną rutyną w pomieszczeniach, takich jak sypialnia, salon, kuchnia i łazienka. Przekonasz się na własnej skórze, w jaki sposób inteligentne sterowanie światłem, zacienianiem, klimatyzacją lub ogrzewaniem pozwala zaoszczędzić 50 000 czynności i decyzji rocznie. Zobaczysz także, w jaki sposób Loxone Smart Home radzi sobie
z określonymi sytuacjami i specjalnymi funkcjami, takimi jak system multiroom audio czy alarm przeciwwłamaniowy. 

„Spotykając się z klientami z pasją opowiadaliśmy o możliwościach i funkcjonalnościach, które oferuje system Loxone. Ich reakcja była bardzo pozytywna, ale dało się wyczuć pewnego rodzaju niedowierzanie: jak to jest możliwe, że wszystkie domowe podsystemy mogą ze sobą współpracować? W samochodzie nie wyobrażamy sobie braku pilota, który wyłączy oświetlenie, radio, zabezpieczy pojazd alarmem, domknie okna.
W naszym domu jeden przycisk może sprawdzić domknięcie okien, zasłonić rolety, wyłączyć muzykę, wyłączyć światła, obniżyć temperaturę, uzbroić alarm, zasymulować naszą obecność poprzez losowe załączanie świateł, odciąć wodę w przypadku zalania i jeszcze ochoczo powiadomi nas o wszystkich zdarzeniach powiadomieniem na telefon. Showroom pozwala to wszystko zobaczyć na własne oczy,” wyjaśnia partner Loxone.

Osobiście wypróbujesz szklanych przycisków Touch Pure, bezdotykowego Touch Surface czy sterowania funkcjami domu z poziomu tabletu umieszczonego na ścianie. „W naszym showroomie, poza standardowymi funkcjami jakimi dla Loxone jest sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem, klimatyzacją itd., mamy klika ciekawych, innowacyjnych rozwiązań. Pozostawimy je jednak dla klientów odwiedzających nasz showroom…,” dodaje Marek Borówka.

Inteligentny dom w koncepcji Loxone nie oznacza żadnych gadżetów technicznych, ale kompleksowe rozwiązanie. Rozwiązanie, które docenią zarówno najmłodsi, jak i najstarsi członkowie rodziny, bez konieczności uczenia się skomplikowanej obsługi. Żadnych sztuczek. Po prostu Real Smart Homes. 

Prezentacje odbędą się w małych grupach, by zapewnić wystarczająco dużo czasu na ewentualne pytania.
Z pozostałymi gośćmi możesz się nawzajem inspirować i dzielić swoimi doświadczeniami. Godziny prezentacji to: 12:00 i 16:00.

Co dla was przygotowaliśmy?

W niedawno otwartym showroomie, przedstawiciel firmy Hi-End Tech (Loxone Flagship Partner) przejdzie z tobą codzienną rutyną w pomieszczeniach, takich jak sypialnia, salon, kuchnia i łazienka. Przekonasz się na własnej skórze, w jaki sposób inteligentne sterowanie światłem, zacienianiem, klimatyzacją lub ogrzewaniem pozwala zaoszczędzić 50 000 czynności
i decyzji rocznie. Zobaczysz także,
w jaki sposób Loxone Smart Home radzi sobie
z określonymi sytuacjami
i specjalnymi funkcjami, takimi jak system multiroom audio czy alarm przeciwwłamaniowy. 

Prezentacje odbędą się w małych grupach, by zapewnić wystarczająco dużo czasu na ewentualne pytania.
Z pozostałymi gośćmi możesz się nawzajem inspirować i dzielić swoimi doświadczeniami. Godziny prezentacji to: 12:00 i 16:00.

adres showroom kraków

Adres

Showroom Hi-End Tech
ul. Krasowa 16/7 (mapa)
30-376 Kraków
Polska

parkowanie obok budynku

Parkowanie

Obok budynku znajdują się dwa wydzielone miejsca parkingowe. Samochód można zaparkować również na ulicy.

prohlídka showroomu zabere 45 minut

Czas trwania

Prezentacja showroomu trwa około 45 minut.
Po prezentacji jest wydzielony czas na pytania dodatkowe.

Rezerwacja miejsca

Po otrzymaniu rezerwacji nasz partner skontaktuje się z tobą telefonicznie lub mailowo. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, o udziale decyduje czas wysłania formularza. Dziękujemy za zrozumienie.

  • Hidden
  • DD kropka MM kropka RRRR
  • :
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.