Twój klucz do sukcesu: Digital Experience Tour Loxone

Emanuela Weiss
4. września 2023 in Dla Partnerów

Jako Partner Loxone wiesz, że stworzenie atrakcyjnego doświadczenia prezentującego inteligentny budynek klientom ma kluczowe znaczenie. Jednak często mogą mieć oni trudności z wyobrażeniem sobie pełnego potencjału rozwiązania Loxone bez namacalnej demonstracji. Z pomocą przychodzi Loxone Digital Experience Tour.

Co zyskasz dzięki Digital Experience Tour?

Wystarczy tylko

aby wyjaśnić klientom działanie Loxone.

Zwiększ współczynnik konwersji o

%

i zdobywaj nowe projekty.

Do

wyższa sprzedaż.

8 powodów, dla których jest to dobre rozwiązanie

Jaka jest reakcja Partnera Loxone?

„Najtrudniejszą rzeczą w przekazaniu idei jest wykreowanie odpowiednich doznań, które daje dane rozwiązanie. Przyszły użytkownik musi to sobie zwyczajnie wyobrazić, a do tego potrzebuje doświadczenia z innych, podobnych realizacji. Jest to trudne. Nie wszyscy potrafią zbudować sobie takie wyobrażenie. Digital Experience Tour daje nam to na tacy”.
Grzegorz Sulimka

Akmilus, Gold Partner Loxone

Jaka jest reakcja użytkownika?

„Loxone Digital Experience Tour była dla mnie wyjątkowym doświadczeniem! Treść nagrania była pouczająca, dobrze zaprezentowana i sprawiła, że poczułem się zainspirowana i podekscytowana wdrożeniem produktów Loxone we własnym domu. Ogólnie rzecz biorąc, było to fantastyczne cyfrowe przeżycie, które wywołało we mnie zrozumienie i uznanie dla zaangażowania Loxone w inteligentne życie”.

Silvia Križanová

Użytkowniczka Loxone

Skorzystaj z tego cennego narzędzia, aby ulepszyć swoje instalacje, zdobyć zaufanie klientów i napędzać rozwój swojego biznesu w dynamicznym świecie inteligentnych budynków.

Co dalej?

Poznaj więcej szczegółów na temat uruchomienia Digital Experience Tour lub umów się na seans w jednym z naszych showroomów!

Uruchomienie DET

Chcę otworzyć swój własny Digital Experience Tour lub zyskać więcej informacji.

Wizyta w showroomie

Chciałbym umówić się na seans Digital Experience Tour w showroomie.