Počítání zákazníků a zobrazení obsazenosti prodejny

Use Casesvg>

Situace:

Vládní opatření omezují maximální počet lidí v obchodech a obchodních centrech. Provozovatelé jsou povinni zajistit, aby počet zákazníků v jednu chvíli nepřekročil hranici danou hygienickou normou. Musí tedy znát aktuální počet zákazníků a v případě dosažení limitu neumožnit dalším vstup do prodejny / budovy. Provozovatelé tak improvizují různým způsobem. Například nutí zákazníky vstupovat pouze s košíkem, jichž je omezené množství, nebo třeba ochranka u vstupu počítá počet zákazníků svépomocí.

Co můžu nabídnout:

S Loxone lze připravit jednoduché počítadlo zákazníků. U každého vstupu bude obrazovka, která bude zobrazovat aktuální obsazenost prodejny, která se vypočítá v reálném čase. Přidělení zaměstnanci u vstupů budou mít v ruce mobilní zařízení, kde pouze kliknou pokaždé, když někdo vstoupí nebo opustí sledovaný prostor.

Extra tip: Dané řešení je připravené i pro náročnější využití v kombinaci s elektronickými čítači.

Řešení: Obsazenost prodejny se zobrazením na obrazovce

Jak na efektivní počítání zákazníků:

Vzorový Config ke stažení: Počítání lidí v prodejně

 
 

Je třeba dodržovat místní předpisy a normy. Obsah této stránky předpokládá určité dovednosti a znalosti. Tyto informace nenahrazují komplexní know-how Loxone Partnera. Jelikož je Loxone profesionálně pojetí řešení, velmi doporučujeme se spojit s partnerem Loxone a probrat s ním jakoukoli z funkcí uvedených v tomto příkladu využití.

Více příkladů využití Loxone