Ovládání venkovního osvětlení

Use Casesvg>

Situace:

Kolem domu mám připravené venkovní osvětlení a potřeboval bych je zahrnout do řízení Loxone. Na všech dveřích mám připravené magnetické kontakty a na dveřích na terasu okenní kliku AIR.

Co potřebuji:

Kolem domu mám 3 okruhy osvětlení:

Příjezdová cesta ​ – používám k otevírání brány a garáže Remote AIR. Chci aby otevření brány a garáže světlo rozsvítilo a po uzavření zase zhaslo.

● ​2 chodníčky ​ – osvětlení mezi brankou, vchodovými dveřmi a zadní částí zahrady Od branky vede chodníček pouze ke vchodovým dveřím, odtud pak pokračuje do zadní části zahrady. Pokud otevřu branku chci rozsvítit chodníček mezi bankou a vchodovými dveřmi. Pokud ale otevřu vchodové dveře, chci rozsvítit i cestu k brance i do zadní části zahrady. Čas rozsvícení světel bych chtěl nastavit na 20 vteřin

Terasa ​ – Po odjištění kliky (vodorovná poloha) chci rozsvítit venkovní osvětlení na terase, po zajištění kliky (klika dolů) chci s 10s zpožděním světla zhasnout

Co bych chtěl:

Chtěl bych mít venkovní osvětlení aplikaci hezky přehledné stejně jako v ostatních místnostech. Také by jsem chtěl využít jasu z meteostanice k tomu, aby se světla rozsvěcovala jen když bude venku šero (2000Lx a méně).

Zadání na videu

Řešení: Ovládání venkovního osvětlení

Jak na to:


Vzorový Config ke stažení: Ovládání venkovního osvětlení

 

Je třeba dodržovat místní předpisy a normy. Obsah této stránky předpokládá určité dovednosti a znalosti. Tyto informace nenahrazují komplexní know-how Loxone Partnera. Jelikož je Loxone profesionálně pojetí řešení, velmi doporučujeme se spojit s partnerem Loxone a probrat s ním jakoukoli z funkcí uvedených v tomto příkladu využití.

Více příkladů využití Loxone

Vložit komentář