Evidence docházky zaměstnanců

Use Casesvg>

Situace:

Jako aktivního zaměstnavatele mě zajímá kdo z mých zaměstnanců je právě v práci. Za starých dobrých časů se mi líbil systém kdy si zaměstnanci “štípali” štítky a ty pak umístili do poličky příchodu nebo odchodu.

Chtěl bych moderní verzi tohoto systému, o kterém budu mít přehled ze svého počítače nebo mobilu.

Kromě uspokojení mé vlastní zvědavosti a vyhnutí se tomu, abych musel procházet budovu, abych někoho našel, jen abych si nakonec uvědomil, že už odešel domů také chci, aby tento systém fungoval, jako požární registr, který by mi řekl, kdo byl v budově v době spuštění požárního alarmu.

Co potřebuji:

Chci vidět, kdo ze zaměstnanců je aktuálně v budově a kdo je pryč.

Nechci zaměstnancům přidělávat starosti s dalším systémem, proto bych rád docházku integroval pomocí stávajícího Loxone přístupového systému, který již vyžaduje, aby zaměstnanci při příchodu a odchodu použili NFC kódové klávesnice pro otevření vstupních dveří.

Co bych chtěl:

V případě požárního alarmu chci, aby byl status budovy uzamčený a zaměstnanci opouštějící budovu pomocí přístupového systému zůstali v systému jako “v práci”.

Extra challenge:

Zajímá mě, kolik hodin moji zaměstnanci ve firmě stráví a na konci každého měsíce bych chtěl tuto informaci obdržet emailem. Dále chci mít možnost z vizualizace zkontrolovat přesný čas příchodu a odchodu každého zaměstnance.

Zadání na videu

Řešení: Evidence docházky zaměstnanců

Jak na to:

Vzorový Config ke stažení:Evidence zaměstnanců pomocí přístupového systému NFC

 

 

Je třeba dodržovat místní předpisy a normy. Obsah této stránky předpokládá určité dovednosti a znalosti. Tyto informace nenahrazují komplexní know-how Loxone Partnera. Jelikož je Loxone profesionálně pojetí řešení, velmi doporučujeme se spojit s partnerem Loxone a probrat s ním jakoukoli z funkcí uvedených v tomto příkladu využití.

Více příkladů využití Loxone

Vložit komentář