Čerpadlo TUV, upozornění na vysokou spotřebu vody

Use Casesvg>

Situace:

Ve svém domě mám oběhové čerpadlo pro teplou užitkovou vodu. V akumulační nádrži mám stále vodu o teplotě 55 °C, ale když dlouho nepustím teplou vodu, musím skoro 30 vteřin čekat, než z kohoutku odteče studená voda.

Co potřebuji:

Potřeboval bych zajistit, aby vždy když pustím horkou vodu, tekla z kohoutku voda o teplotě alespoň 40 °C​ . ​ Tato podmínka by platila pouze, když bude někdo doma. V koupelně mám pak pohybový senzor, takže v nočním režimu bych chtěl, aby se čerpadlo spustilo, jen pokud přijdu do koupelny.

Co bych chtěl:

V domě mám nainstalovaný impulsní vodoměr (4 pulsy na jeden litr). Chtěl bych dostat notifikaci do aplikace při spotřebě vody větší než 500 litrů přes den (6:30 – 22:00) a 50 litrů v noci (22:00 – 6:30).

Zadání na videu

Řešení: Čerpadlo TUV

Jak na to:

Vzorový Config ke stažení:Čerpadlo TUV, upozornění na vysokou spotřebu vody

 

 

Je třeba dodržovat místní předpisy a normy. Obsah této stránky předpokládá určité dovednosti a znalosti. Tyto informace nenahrazují komplexní know-how Loxone Partnera. Jelikož je Loxone profesionálně pojetí řešení, velmi doporučujeme se spojit s partnerem Loxone a probrat s ním jakoukoli z funkcí uvedených v tomto příkladu využití.

Více příkladů využití Loxone

Vložit komentář