Vše pro zabezpečení v Loxone Smart Home


26 ledna, 2018 in Pro partnery

Bezpečnost je pro majitele domů přirozeně nejvyšší prioritou. I vaši zákazníci jistě řeší, aby byli chráněni před nebezpečími jako požár, vloupání či zneužití dat. Čím dál větší poptávka je i po schopnosti domácnosti informovat majitele, když není doma.

Aby byl dům schopen reagovat na jakékoliv škody včetně úniku vody, nečekané bouře či poškození mrazem, je jednou ze základních vlastností Loxone Smart Home.

Ikona štít

Mnoho lidí o tom neví a zbytečně tak dělá kompromisy. Místo komplexního a jednoduchého řešení v podobě Real Smart Home si pořizuje kompromisní jednoúčelové produkty. Ty nejen, že nezajistí potřebnou úroveň bezpečí, ale především jim komplikují život.

S Loxone pro ně máte perfektní řešení: hardware, software, promyšlenou logiku i potřebné know-how. Vaši zákazníci tak mohou získat nejen maximální komfort, ale zároveň i to nejlepší, co moderní zabezpečení přináší.

Inspirujte se na našem webu, seznamte své zákazníky i s touto stránkou Loxone a pomozte jim tak rozhodnout se zlepšit si život.

Smart home volá majiteli pomocí Caller Service

Caller Service

Dokonalý způsob upozornění

Pokud by někdy hrozilo nebezpečí, váš zákazník jistě ocení možnost být spolehlivě a rychle informován. Dokonalé splnění tohoto požadavku zajistí Caller Service – levná a spolehlivá služba pro automatické hlasové hovory.

Během několika vteřin služba uskuteční hovory s hlasovými zprávami na libovolný počet telefonních čísel a poskytuje informace o aktuálním stavu domu. Příjemce přitom nemusí být připojen k internetu. Tak můžete svým zákazníkům pomoct včas reagovat na nebezpečí a omezit rozsah škod.

Objevte službu Caller Service a nabídněte svým zákazníkům nejvyšší úroveň zabezpečení!

Loxone Config pro programování chytré domácnosti

Loxone Config 9

Zabezpečení na nejvyšší úrovni

Dvakrát do roka vydáváme zdarma aktualizaci našeho konfiguračního softwaru, jehož součástí jsou vždy nejnovější funkce pro systém Loxone Smart Home. I již hotové instalace tak můžete pravidelně zlepšovat.

Téma zabezpečení hraje v aktualizacích svou roli snad vždy. Další pádný argument pro vaše zákazníky: s Loxone budou mít vždy nejnovější funkce jednou pro vždy. Stačí, aby se vámi domluvili na pravidelných aktualizacích.

Chci být informován o novinkách