Celý balíček pro zabezpečení díky Automatickému programování


15 března, 2018 in Pro partnery

V našem seriálu o zabezpečení pomocí systému Loxone jsme se již věnovali řadě funkcí, které můžete nabídnout svým zákazníkům. Nyní bychom vám chtěli ukázat, jak jsou implementovány v Loxone Configu.

ikona štít

Abyste mohli nabídnout vždy to nejlepší, náš software neustále zdokonalujeme. Veškeré inovace jsou díky revolučnímu Automatickému programování otázkou několika kliknutí. To umožňuje získat plný potenciál Loxone (nejen) pro zabezpečení a stvořit – ano – Real Smart Home konfiguraci během chvíle.

Tři kroky k Real Smart Home zabezpečení

Výsledný program obsahuje všechny bezpečnostní funkce pro ochranu před vloupáním, požárem i rozmary počasí, dle konceptu Real Smart Home. Poskytnout špičkové zabezpečení tak nikdy nebylo snazší.

Naučení periférií

Pro vytvoření optimálních podmínek pro Automatické programování je třeba naučit a přiřadit všechny bezpečnostní produkty jako detektory kouře, pohybu či záplavové senzory. Zásadní pro dobrý výsledek je také správné přidělení místností. Níže vidíte naučené a označené periférie v Configu.

periférie v programu Loxone Config

Výběr místností a funkcí

Ikona automatické programování

Nyní spusťte funkci Automatické programování, aby byl celý Real Smart Home nakonfigurován se všemi funkcemi zabezpečení. Klikněte na tlačítko v Loxone Configu.

Výběr místností v programu Loxone Config

Nyní vyberte, které místnosti a funkce mají být vytvořeny. Můžete si vybrat ze všech funkcí, které nabízí Real Smart Home.

ikona žárovka

Osvětlení

ikona budík

Budík

ikona žaluzie

Stínění

ikona chytré pětitlačítko

Opuštění místnosti

ikona teploměr

Teplota

ikona dům a klíč

Opuštění domu

ikona nota

Hudba

ikona Loxone Miniserver

Periférie

Centrální funkce:

Potom uvidíte všechny dostupné centrální funkce, tj. ty, které ovlivňují celý dům. Mimo jiné také všechny funkce týkající se bezpečnosti, jako je Stínění – ochrana před mrazem, Centrála požáru a úniku vody či Alarm. Jediným stisknutím tlačítka přebírá Config celou konfiguraci.
Centrální funkce v Loxone Configu

Celý balíček pro zabezpečení domu
díky Automatickému programování

Poznejte blíže jednotlivé funkce zabezpečení domu v Real Smart Home:

Kromě bezpečnostních funkcí nabízí Automatické programování mnoho dalších funkcí. Objevte je a ušetříte cenné hodiny, síly a nervy na dalším zákaznickém projektu. Využijte prověřenou konfiguraci, pro kterou byl Loxone hardware stvořen, a využijte tak jeho plný potenciál.

Chci být informován o novinkách