Odborné školenie pre projektantov

Vizualizácia projektu bytového domu
Vizualizácia projektu bytového domu

Projektovanie inteligentných domov a budov jednoducho a zmysluplne

Získajte náskok pred konkurenciou v oblasti projektovania inteligentných budov. Pripraivli sme pre vás know-how a skúsenosti z tisíc projektov a zoznámime vás s najrozšírenejším systémom automatizácie na Slovensku.

 

Termíny:

31. 5. – 1. 6. 2023

Obsah školenia

Dvojdenné školenie zamerané na filozofiu systému. Pozrieme sa mimo iné na:

 • káblové trasy,
 • optimalizáciu hardvéru,
 • špeciálne aplikácie,
 • Loxone Library (integrácie 3. strán),
 • plánovanie projektu,
 • riešenie bytových domov, kancelárskych budov a prevádzky.

 

Organizačné informácie:

 • Cena: 238 Eur (bez DPH)
 • Trvanie: 2 dni vždy od 9:00 do 17:00 hodín
 • Miesto: Bratislava, showroom Loxone
 • Stravovanie: V cene
 • Požiadavky: Školenie je určené pre projektantov.

Poznámka: Školenie sa nezaoberá prácou s projekčnými programami ako je autoCAD a pod. Školenie je tématicky širšie ako Odborné školenie pre inštalačné firmy, ale nezahŕňa inštaláciu hardvéru.

Referenčné projekty

Vďaka Loxone je možné v súčinnosti riadiť kúrenie, žalúzie a vzduchotechniku. Takto naplno využijeme potenciál pasívneho domu a znížime náklady za energie. Páči sa nám, že systém je takmer ľubovoľne rozšíriteľný a klientske zmeny nie sú limitované. V záručnom servise je možné systém konfigurovať na diaľku, a vyhovieť tak maximu individuálnych požiadaviek. Budúci majitelia určite ocenia zjednotené štýlové tlačidlá na stene či možnosť ovládať celú domácnosť pomocou jednej aplikácie. Ďalšou kľúčovou vlastnosťou pre nás bola kompatibilita a komunikácia systému s prvkami tretích strán.

Ing. Petr Valeš
Produktový manažer, JRD Development s.r.o

S Loxone podporíme komfort klientov a ekonomiku prevádzky. V bytoch je umiestnené pohybové čidlo, ktoré pokiaľ nezaznamená po stanovenú dobu 18 hodín pohyb, byt prejde do režimu neprítomnosti. Ten utlmí vykurovací či chladiaci systém aj vetranie a poloha tieniacich screenov sa bude regulovať automaticky. Čo sa týka bezpečnosti, ani čidlo dymu nie je autonómne a je prepojené s Loxone. V prípade detekcie dymu pošle alarm na recepciu.

Trigema
Projektový tím

S Loxone podporíme komfort klientov a ekonomiku prevádzky. V bytoch je umiestnené pohybové čidlo, ktoré pokiaľ nezaznamená po stanovenú dobu 18 hodín pohyb, byt prejde do režimu neprítomnosti. Ten utlmí vykurovací či chladiaci systém aj vetranie a poloha tieniacich screenov sa bude regulovať automaticky. Čo sa týka bezpečnosti, ani čidlo dymu nie je autonómne a je prepojené s Loxone. V prípade detekcie dymu pošle alarm na recepciu.“

Trigema
Projektový tím

Inteligentná automatizácia je nový štandard 

S Loxone vsádzate na budúcnosť svojho odvetvia. Nastavili sme už desiatky štandardov pre ovládanie budov a hľadáme perspektívnu spoluprácu. Celý systém je ovládaný jednou riadiacou jednotkou, Miniserverom, napriek tomu je kabeláže menej. Softvér aj hardvér je prakticky neobmedzený (škálovateľnosť aj funkcie). Automatizácia bežných úloh je jasne definovaná, nečakajú vás žiadne „ale, a čo keď“… Funkciami aj inštaláciou si môžete byť istí. Diskutovať o bezpečnosti, komforte aj energetických úsporách je možné úplne otvorene. Nezáleží na tom, či pôjde o inteligentný dom, komerčnú nehnuteľnosť alebo aj špeciálne aplikácie.

Vizualizácia domu s inteligentnými funkciami

Špičkový energetický management

Energetická kríza dopadá na reštaurácie a fastfoody, kancelárske budovy, továrne a sklady aj bytové domy a hotelové rezorty. Spotreba v týchto budovách je obrovská. Počas poslednej doby sa niekomu zvýšili náklady až trikrát. Ľudia potrebujú riešenie. Záujem o úsporné riadenie budovy je tiež niekoľko násobne vyšší. Preto sú nároky na prácu projektantov a architektov stále vyššie. Energetický management od Loxone dokáže výrazne znížiť náklady na energie a zároveň prispieť k ochrane klímy a životného prostredia.

Rezervácia miesta na školení

  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Luboš Barborík

Branch Manager SK

+421 233 872 131