Automatizácia budov: Skutočná inteligencia pre vaše projekty

S Loxone to pôjde lepšie!

Systém Loxone ponúka nielen najvyšší komfort bývania, zároveň je možné ho integrovať do veľkých budov, kancelárií a hotelov. Loxone sa postará o inteligentné riadenie tienenia, kúrenia, prístupov do budov, zabezpečenia a mnoho ďalšieho.

Nájdeme optimálne riešenie pre vaše potreby

Smart home systém od Loxone dokáže prepojiť jednotlivé technológie v jeden celok, a zaistí tak ich dokonalú spoluprácu.

Rezidenčné budovy

Umožnite zažiť obyvateľom vašej rezidencie skutočný komfort s inteligentným tienením, kúrením alebo svetelnými náladami, ktoré posúvajú štandard bývania na novú úroveň.

 

Zistiť viac

Kancelárie

Poskytnite svojim zamestnancom jedinečné pracovné prostredie s mnohými inteligentnými funkciami, ako sú oddelené prístupy do jednotlivých priestorov, osvetlenie prispôsobiteľné každej situácii alebo napríklad dotykové ovládače integrované do pracovných stolov.

 

Zistiť viac

Špeciálne aplikácie

Vzhľadom k flexibilite a výkonnému hardvéru aj softvéru je Loxone ideálnou voľbou pre automatizáciu v rôznorodých odvetviach. Priemyselné haly, verejné budovy, kostoly, pivovary …

 

Zistiť viac

Montované domy

Výrobcovia montovaných domov zaznamenali dopyt zákazníkov po automatizáciu technológií v domácnosti a mnoho z nich už ponúka Loxone ako štandard. Zvýšte aj vy hodnotu vašich projektov a ponúknite to najlepšie.

 

Zistiť viac

Hotely a reštaurácie

Prvý dojem je často rozhodujúci. Loxone dokáže posunúť zážitok klientov na novú úroveň. Loxone umožní zažiť vašim hosťom komfort inteligentného bývania a zároveň ušetriť veľa práce aj všetkým zamestnancom.

 

Zistiť viac

Voľne škálovateľný systém od bytov až po riadenie firiem

V závislosti od veľkosti budovy možno ľahko spojiť niekoľko Miniserverov. To zvyšuje celkovú kapacitu a umožňuje automatizáciu aj rozsiahlych projektov.
Gateway-Miniserver zlučuje všetky podoblasti a vytvára komplexnú konfiguráciu a vizualizáciu. Ak dôjde k údržbe alebo k rozšíreniu jednej podoblasti, všetky ďalšie podoblasti bežia naďalej nezávisle.

Jednoduchý prístup:
NFC prívesok

S Loxone je prístup do budov jednoduchý a personalizovaný.
NFC prívesok Loxone bol špeciálne navrhnutý pre prístup prostredníctvom NFC Code Touch. Poskytuje najvyššiu úroveň zabezpečenia, preto je ideálnym riešením pre veľké komerčné priestory. Jednotlivým príveskom (či samolepkám) možno priradiť individuálne prístupové oprávnenia. V prípade straty iba jednoducho daný prívesok zmažete zo systému.

Inteligentný
pivovar Hofstetten

V najstaršom rakúskom
 pivovari vykonáva Miniserver
 dôležité úlohy:
od ovládania osvetlenia po
monitorovanie teploty
a bezpečnostné funkcie.

Futbalový štadión
DVTK v Maďarsku

Na maďarskom štadióne
bola implementovaná automatizácia systému
ako je osvetlenie, vykurovacie systémy
odkvapy na streche a mnoho ďalších
inteligentných funkcií. Investor
nahradil iný systém Loxone.

Nezávislé bývanie
v starobe

Rakúska nezisková organizácia
poskytuje ľuďom so zdravotným postihnutím
s intelektuálnymi dysfunkciami
obytný priestor ovládaný
Loxone. Funguje tu senzor prítomnosti,
automatické vypnutie sporáka a početné zabezpečenie.

Početné rozhrania a rozšírenia

Loxone má širokú škálu otvorených a voľne konfigurovateľných rozhraní pre pripojenie rôznych systémov tretích strán k Miniserveru. K dispozícii sú nasledujúce rozhrania:

 

Široká škála produktov

Od Loxone získate všetky dôležité prvky pre vašu elektroinštaláciu. Moderné LED osvetlenie, všetky senzory a ovládacie prvky až po multiroom audio. Naše produkty sú vyvinuté tak, aby spolu dokonale spolupracovali a zaistili skvelú interakciu medzi hardvérom a softvérom.

 

Individuálne užívateľské práva

Systém umožňuje udeliť jednotlivým užívateľom rôzne práva. Môžete tak rozhodnúť, ktorí z užívateľov budú mať napríklad právo ovplyvniť automatizáciu budovy.

Výkonný softvér a bezplatné aktualizácie

Bez ohľadu na to, či sa jedná o hotel, kanceláriu alebo rezidenčný komplex – s našim výkonným softvérom sa dokážete vyrovnať s každým veľkým projektom.
Všetok softvér je úplne zadarmo a vďaka pravidelným aktualizáciám vždy spĺňa najnovšie bezpečnostné štandardy.

 

Otvorené rozhranie

Vďaka otvorenému rozhraniu Loxone Miniservera je možné vyvíjať doplnkové softvérové riešenia od tretích strán. Ak by ste chceli napríklad individuálnu vizualizáciu budovy prispôsobenú vašim špecifickým potrebám, je to možné prostredníctvom otvoreného API.

 

Porozprávajme sa o vašom projekte

Chceli by ste poznať konkrétne prínosy využitia Loxone vo vašom projekte? Zanechajte nám svoje kontaktné údaje a my sa vám čo najskôr ozveme!

    • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Luboš Barborík

Branch Manager SK

+421 903 993 016