Loxone showroom firmy Hanna,
Komárno (Slovensko)

Real Smart Home si zamilujete. O tom nepochybujeme. Ťažko ho ale popísať slovami. Preto Vás pozývame na prehliadku showroomu nášho partnera firmy Hanna s.r.o. Tá vďaka úzkej spolupráci s nami ponúka v slovenskom Komárne prezentáciu Loxone Smart Home porovnateľnú s prehliadkou oficiálnej vzorovej domácnosti v Českých Budejoviciach.

Pohled do showroomu slovenské firmy Hanna, v němž prezentuje systém Loxone pro chytré domácnosti

Rezervovať miesto zadarmo

Po odoslaní formulára vás budeme kontaktovať.

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Na čo sa môžete tešiť ?

V nedávno otvorenom showroome Vás zástupcovia firmy Hanna s.r.o. (Loxone Silver Partner) prevedú bežnou dennou rutinou v miestnostiach ako spálňa, jedáleň, obývačka či kúpeľňa. Presvedčíte sa na vlastnej koži, ako vám inteligentné ovládanie osvetlenia, tienenia alebo kúrenia ušetrí  viac ako 50 000 úkonov a rozhodnutí ročne. Uvidíte tiež, ako si Loxone Smart Home poradí so špecifickými situáciami a špeciálnymi funkciami ako multiroom audio, prístupový systém či ovládanie krbu.

Inteligentný dom v poňatí Loxone neznamená žiadne technické hračky, ale seriózne riešenie. Také, ktoré ocení aj vaša babička bez toho, aby sa musela niečo učiť. No Gimmicks. Real Smart Homes. Ale dosť rečí, uvidíte sami.

Kam doraziť

Showroom Hanna s.r.o.
Nám. M. R. Štefánika 5
945 01 Komárno, Slovensko
(1. poschodie Shopping centra v Komárne)

Parkovanie

Možnosť parkovania priamo v podzemnom parkovisku shopping centra, vstup na parkovisko je hneď za bodovou školy (gymnázium Ľ. J. Šuleka) doprava cez podjazd.

Program

Prehliadka s komentárom bude trvať približne 45 minút. Následne bude čas na vaše otázky a osobné vyskúšanie.