Loxone Expertní školení

Poznejte možnosti chytrého domu Loxone od A (automatizace) po Z (zabezpečení) a staňte se Loxone expertem během týdenního školení. Školení jsou vyhrazena pro Loxone partnery.

Osnova školení

Modul 1

V rámci půldenního školení poznáte základy systému a jeho filozofii. Dozvíte se o plánování, instalaci a ovládání chytrého domu. Trvá 4 hodiny a jeho součástí je prohlídka vzorové domácnosti. Absolvování tohoto školení je podmínkou pro navazující Modul 2.

 

 • Podmínky: Žádné
 • Cena: 599 Kč / 24 €  (bez DPH)
 • Pondělí, 13–17 hodin
 • Občerstvení: V ceně

Modul 2*

V prakticky laděném školení poznáte konfigurační software Loxone Config. Naučíte se pracovat se základními produkty systému Loxone, diagnostiku a poznáte, jak snadné je programovat chytrý dům Loxone. Absolvováním splníte jednu z podmínek pro získání statusu Silver partner.

 

 • Podmínky: Modul 1
 • Cena: 5 999 Kč / 199 € (bez DPH)
 • Úterý–čtvrtek, 9–17 hodin
 • Občerstvení: V ceně

Novinky

Buďte v obraze snadno a rychle díky dobrovolnému půldennímu aktualizačnímu školení. Seznámíme vás s nejnovějšími produkty, funkcemi a prodejními tipy, které na základě zkušeností dávají dohromady týmy z celého světa. Ideální, pokud jste absolvovali Expertní školení víc než rok zpět.

 

 • Podmínky: M1, M2
 • Cena: 599 Kč / € 24 (bez DPH)
 • Pátek, 08–13 hodin
 • Občerstvení: V ceně

* Pro účastníky, kteří nespadají do kategorie „Instalační partneři,“ končí Modul 2 ve čtvrtek již v 15 hodin.

Sleva na Demokufr

V průběhu Expertního školení můžete využít speciální slevu 10 % na Loxone Demokufr. Ta se odečítá z ceny po rabatu dle statusu partnera. Nelze ji uplatnit na Uvítací balíček.

Obecné informace a podmínky stornování

Přihlášení

Na školení je možné se přihlásit pouze přes on-line formulář. Po odeslání formuláře od nás obdržíte potvrzení o přihlášení.

Potvrzení o přihlášení obdržíte e-mailem. Pokud na školení již není žádné volné místo, budeme vás telefonicky kontaktovat a zařadíme vás na seznam náhradníků. Jakmile se uvolní místo, budeme vás ihned informovat.

K účasti na školení vás opravňuje závazná přihláška. Součástí školení je oběd či večeře a další občerstvení během přestávek. Nehradí se cestovní náklady ani ubytování.

Platební podmínky

Faktura bude vystavena nejdříve 14 dnů před začátkem rezervovaného školení a bude bude mít splatnost 7 dnů. Pro Loxone partnery, kteří využívají automatické strhávání z účtu (pouze pro SK), bude částka stržena v následujících dnech.

Přerezervování školení

Přihlásili jste se na školení a nemůžete se účastnit?

Neprodleně nás prosím kontaktujte. Pokud není již možné bezplatné stornování školení, přesuneme vás zdarma na jiný termín. Je nutné brát v potaz, že faktura za školení je již splatná k prvotnímu datu školení a je nutné ji uhradit, jinak není možné školení přerezervovat. Předejdete tak případné povinnosti uhradit storno poplatky!

Pokud není možné, aby se přihlášená osoba školení zúčastnila, je možné po konzultaci poslat náhradníka.

Storno

Bezplatné zrušení školení je možné do 14 dní před prvním školícím dnem. Pozdější storno je zpoplatněno 50 % z celkové částky školení. Při neúčasti na školení bez předchozího zrušení bude účtována plná částka ceny školení.

Průběh kurzu

Pokud nedojde k naplnění minimálního počtu účastníků školení, budeme Vás nejpozději 14 dní před začátkem školení informovat o zrušení školení. Za veškeré náklady, které vzniknou účastníkovu zrušením školení (storno poplatky za zrušení cesty či hotelu), nenese společnost Loxone zodpovědnost a nelze nárokovat jejich uhrazení.

Nemoc před nebo během školení

Jste před začátkem školení nebo během jeho průběhu nemocní?

Neprodleně nás o tom prosím kontaktujte a zašlete nám prosím potvrzení od Vašeho ošetřujícího lékaře. Budeme Vás kontaktovat a zdarma Vám školení přesuneme na jiný termín. Berte prosím v potaz, že přerezervování školení z důvodu nemoci je možné jenom v případě, že máte řádně uhrazenou fakturu za školení.

Rezervace ubytování:

Rezervace ubytování je odpovědností každého z účastníků a úhrada není součástí školení. Rádi vám ale doporučíme ubytování na základě zpětné vazby účastníků předchozích školení.

Kontakt

Máte otázky ohledně našeho vzdělávacího programu? Rádi vám vše vysvětlíme.

Pavlína Řeháková

Péče o zákazníky a partnery

+420 380 429 002