Reklamace

Prosíme držte se následujících pokynů při uplatňování reklamace. Umožní to rychlé a jednoduché vyřízení. Děkujeme.

1. Kontaktujte nás

Pokud se na vašem zařízení objeví defekt, prosím nejprve kontaktujte naší technickou podporu pomocí Ticketu. V textu nás informujte o důvodu reklamace, popište závadu a případně uveďte, jak dlouho bylo zařízení umístěno v instalaci. Vždy je nutné uvést sériové číslo a číslo faktury, na níž je produkt vyúčtován. Pokud bude potřeba další diagnostika, bude vás kontaktovat náš technik.

V případě přijetí požadavku vám bude vygenerováno reklamační číslo a budete informován ohledně dalšího postupu (jakým způsobem zboží zaslat zpět a možnost odeslání nového zařízení).

Zasílá-li se do instalace nové zařízení, je vždy fakturováno. Zda vystavenou fakturu uhradit vám bude sděleno až s výsledkem reklamace. Vyčkejte prosím pokynů technické podpory.

V případě zaslání bez předem přiděleného reklamačního čísla vám naúčtujeme režijní poplatek 15 €. Tento poplatek účtujeme také v případě neoprávněné reklamace (např. vypršení záruční či garantované doby).

2. Balení a zaslání zboží

Zboží důkladně zabalte, pokud možno v originálním prodejním balení a další ochranné vrstvě. Balení zřetelně označte včetně zpětné adresy a přiděleného reklamačního čísla. Neoznačené zásilky nepřijímáme.

Následně zašlete na adresu níže. UPOZORNĚNÍ: Zboží neposílejte na dobírku. Jinak zásilku nemůžeme převzít.

Loxone s.r.o.
U Staré trati 1775/3
České Budějovice
370 11 Česká republika

My je za vás pošleme k vyřízení (posouzení) do Rakouska. Případně je můžete po předchozí domluvě poslat přímo do Rakouska:

Loxone Electronics GmbH
Abteilung RMA
Smart Home 1
4154 Kollerschlag
Österreich

Nezapomeňte prosím přidat do balení kopii faktury pro potvrzení záruky.