Reklamace a vrácení zboží

Prosíme držte se následujících pokynů při uplatňování reklamace či v případě vrácení zboží v ochranné lhůtě. Umožní to rychlé a jednoduché vyřízení. Děkujeme.

1. Kontaktujte nás

V případě, že chcete vrátit objednané zboží a využít zákonné ochranné lhůty pro návrat zboží do 14/7 dní, zašlete nám prosím e-mail na podpora@loxone.cz. V něm uveďte název zboží, počet kusů a sériová čísla zařízení. Obratem vás kontaktujeme s číslem reklamace a dalšími pokyny. Vaše e-mailová adresa musí být shodná s vaším zákaznickým účtem. Pokud účet nemáte, vytvořte si jej prosím zde. V případě potíží nám zavolejte na +420 380 429 011 či +421 233 872 141. Zboží musí být nepoužité a v originálním nepoškozeném obalu. Dopravu při vrácení zboží hradí kupující.

Pokud se na vašem zařízení objeví defekt, prosím nejprve kontaktujte naší technickou podporu telefonicky na +420 380 429 011 či +421 233 872 141, nebo zašlete e-mail na podpora@loxone.cz (váš e-mail ale musí odpovídat zákaznickému účtu). Založíme vám reklamační číslo a informujeme vás o dalším postupu.

V případě zaslání bez předem přiděleného reklamačního čísla vám naúčtujeme režijní poplatek 15 €. Tento poplatek účtujeme také v případě neoprávněné reklamace (např. vypršení záruční či garantované doby).

2. Balení a zaslání zboží

Zboží zasílejte důkladně zabalené, pokud možno v originálním prodejním balení a další ochranné vrstvě. Balení zřetelně označte včetně zpětné adresy a přiděleného reklamačního čísla. Neoznačené zásilky nepřijímáme. Následně zašlete na adresu:

Loxone s.r.o.
U Staré trati 1775/3
České Budějovice
370 11 Česká republika

My je za vás pošleme k vyřízení (posouzení) do Rakouska. Případně je můžete po předchozí domluvě poslat přímo do Rakouska sami:

Loxone Electronics GmbH
Abteilung RMA
Smart Home 1
4154 Kollerschlag
Österreich

Nezapomeňte prosím přidat do balení kopii faktury pro potvrzení záruky.