Zaměřeno na: 5 produktů Tree, které vám zjednoduší práci na staveništi


31 března, 2020 in Pro partnery

Vývojem technologie Tree jsme sledovali jasný cíl: Snížit náročnost instalace v inteligentních domech a komerčních objektech na minimum. Dnes přinášíme video o 5 produktech Tree, které je zaměřené na usnadnění práce na staveništi.

Produkty v centru pozornosti:

Nano 2 Relay Tree

Miniaturní relé vhodné pro všechny úkoly vyžadující spínání, jako je stínění, světlo, ventilátory, čerpadla a další. Díky kompaktní konstrukci dvou výkonných bezpotenciálových relé a detekci toku proudu by tento všestranný modul neměl chybět v žádném z vašich projektů.

Nano DI Tree

Loxone Nano DI Tree je nejmenší vestavný modul na světě a dokonale se hodí k rychlé a snadné integraci spínačů, tlačítek, okenních kontaktů a mnoha dalšího – zkrátka do jakéhokoli projektu Loxone. Díky kompaktnímu designu lze připojit 6 digitálních vstupů s napětím 24 V DC i v tom v nejmenším prostoru.

Hlavice Tree

Hlavice Tree je ideální pro inteligentní regulace teploty v místnosti a výrazně zjednodušuje vaši práci. Dříve bylo vyžadováno datové vedení pro každý akční člen, díky Tree stačí k akčnímu členu připojit pouze dva dráty kabeláže Tree a napájení. Chyba vyloučena. Díky stavové LED můžete znát aktuální polohu ventilu přímo na místě.

LED světla Tree

Naše vysoce kvalitní LED světla vynikají kvalitou, světelnými vlastnostmi, designem a samozřejmě jednoduchostí instalace i konfigurace. A také další velmi rozhodující výhodu: Během instalace se nemusíte starat o seskupení světelných kruhů. Všechny světelné zdroje Tree lze v Loxone Configu spojit do libovolných skupin. To šetří spoustu času během instalace.

Tree Kabel

Jeden kabel pro všechny produkty Tree: S Loxone Tree Kabelem lze všechny produkty Tree instalovat a uvést do provozu rychlostí blesku. Vysoce kvalitní měděný kabel o délce 200 metrů (LSZH) je dodáván v praktické, stabilní krabici a je certifikován podle nejvyšších bezpečnostních standardů. Jednotné barevné značení všech produktů Tree a 6 vodičů kabelu (2 × 1,5 mm² oranžová / bílá, 2 × 0,6 mm oranžová / bílá a 2 × 0,6 mm zelená / bílá) instalaci značně zjednodušují.

Produkty v centru pozornosti

Vy, Loxone Partneři, jste pro nás důležití. Chceme vám poskytnout co nejlepší podporu při realizaci vašich projektů a poskytnout vám nejdůležitější informace o našich produktech. Proto se pravidelně zaměřujeme na jeden či několik z našich produktů a nabízíme vám přehled užitečných informací. Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Jan Maliniak

Head of Education

+420 380 429 014

Luboš Barborík

Partner Coach SK

+421 903 993 016

Pavel Lískovec

Branch Manager CZ

+420 380 429 000

Chci být informován o novinkách