Multimediální systém v Real Smart Home


17 dubna, 2018 in Pro partnery

Co znamená termín multimediální systém? Obecně se pojí se zařízeními pro reprodukci hudby, ale zahrnuje také další jako televizory, videoprojektory či herní konzole.

I zde Loxone převezme svou obvyklou roli a propojí vše do jednoho systému Real Smart Home. To vašim zákazníkům poskytne řadu cenných funkcí a především více času na život.

koláž z produktů loxone pro multimédia

Veškerá multimédia plně integrována

Loxone nabízí různé způsoby integrace multimediálních zařízení vašich zákazníků do Real Smart Home. V následujících týdnech si představíme možnosti, které vyplývají z této integrace. Objevte multimediální svět v pojetí Loxone a správné produkty, které přinášejí nejmodernější funkce.

Loxone Music Server

Hudba jako tvůrce atmosféry
v Real Smart Home

Odpovídající hudba doprovází vaše zákazníky v každé situaci, bez ohledu na to, zda je to vaření doma nebo grilování venku. Hudba tak hraje ústřední roli v Real Smart Home. Loxone Music Server, plně integrován v Real Smart Home, nabízí nejen schopnost hrát ideální hudbu jednotlivě v každé místnosti. Má také mnoho dalších funkcí a zejména jednoduché a intuitivní ovládání. Objevte Loxone Music Server a nabídněte svým zákazníkům nečekaný hudební zážitek.

Zůstaňte v obraze!

V průběhu několika příštích týdnů vám, Loxone partnerům, budeme přinášet užitečné tipy k perfektnímu propojení multimédií vašich zákazníků s Real Smart Home. Vedle plánování multimediálních funkcí se budeme věnovat i jejich integraci do systému Loxone jako celku a tomu, jaké další benefity to pro bydlení přináší. Rozšiřte si své portfolio a staňte se profesionálem v oblasti domácích multimédií.

Chci být informován o novinkách