Je ovládání chytré domácnosti složité? Co mohu nastavit sám?


10 prosince, 2010 in Know How

Jednou z našich priorit je, aby ovládání domácnosti bylo jednoduché. O většinu činností, které nechcete nebo nemůžete dělat vy, se postará Loxone automaticky. Pro zbytek častých úkonů stačí rychlý zásah prostřednictvím tlačítka.

Pro veškeré méně obvyklé zásahy, nastavení, statistiky a podobně skvěle poslouží bezplatná aplikace Loxone. Díky tomu si ušetříte spoustu složitých, nevzhledných a nákladných ovládacích prvků, kde každý se obsluhuje jiným způsobem.

Většinu nastavení má uživatel pod kontrolou rychle a pohodlně v aplikaci. Proškoleného instalačního technika potřebuje jen pro úvodní zprovoznění, rozšíření či úpravy instalace, případně pro velmi specifické změny vyžadující programování. 

Vzhledem k tomu, že Loxone je velmi otevřený a standardizovaný systém, nejste omezeni na konkrétního člověka. Pokud by váš instalační technik např. ukončil podnikání, jeho práci může snadno převzít někdo jiný.

– Speciální tip –

mladý pár konzultuje projekt svého budoucího domu

Poznejte všechny možnosti bydlení dneška


Chystáte se stavět či rekonstruovat a chcete mít jistotu, že váš dům bude odpovídat současným standardům? Jinými slovy, že vám neunikne nic z toho, co by vaše bydlení mohlo vylepšit? Využijte bezplatné konzultace s našimi odborníky ať víte, co chtít od dnešní elektroinstalace.

Chci být informován o novinkách