Nejen pro oči: Nová schránka pro Miniserver a Extension


13 října, 2011 in Technologie

Skvělý hardware si zaslouží parádní schránku! Právě proto jsme převlékly Miniserver a Extension do nového kabátku, který kromě designových vylepšení obsahuje také funkční řadu funkčních vylepšení!

Miniserver-front-gross

Výhody nové schránky

Nová schránka nepředstavuje pouze optické vylepšení, ale také řadu vylepšení, které pro Loxone znamenají kvalitativní kroky kupředu.

Přesvědčte se sami o tom, co nová krabička nabízí.

Žádné šrouby: Více kvality

Základní deska jednotky je nově připevněna bez šroubků a přesto velice pevně v krabičce sedí. Díky tomu nedojde nikdy k porušení základní desky kvůli šroubkům.

Lepší dostupnost SD karty

Nová krabička nepřináší pouze optické vylepšení, ale také mnoho funkčních upgradů. První se týká SD karty, která se nyní velice snadno vyndavá i zandavá a nemůže dojít k poškození..

Jednoduché rozeznání barev svorek

S novou schránkou si již není možné splést barvy svorek. Předejdete tak zbytečným omylům, kdy mohlo u staré schránky dojít k záměně barviček.

Optimální chlazení díky průduchům

Na obou stranách nové schránky se nacházejí průduchy, díky kterým může proudit k základní desce vzduch a ochlazovat ji.

Pastva pro oči: Kvalitní zpracování + skvělý design

Nová schránka pro jednotky vyzdobí Váš rozvaděč. Kombinuje v sobě stylový design a kvalitní zpracování s novou funkcionalitou. Navíc nová krabička poskytuje dokonalou ochranu pro Váš Miniserver a Extensions.

Právě k dispozici s novými objednávkami

Od teď budou nově objednané Miniservery a Extension expedovány s novými schránkami!

Vnitřek zůstává stejný a tak nic nebrání v tom, abyste si novou schránku objednali a vyměnili ji za starou. Samozřejmě ji pro Vás nabízíme v naschem Eshopu.

Chci být informován o novinkách