Planowanie inteligentnego domu:

własny projekt krok po kroku

Marzysz o własnym inteligentnym domu? A może chcesz zastosować inteligentne sterowanie i automatykę w biurze, hotelu lub innym budynku? Od czego zacząć i co należy wziąć pod uwagę przed budową inteligentnego domu?

Skorzystaj z naszego doświadczenia opartego na tysiącach zrealizowanych instalacji Loxone na całym świecie i pozwól nam pomóc ci prawidłowo zaplanować twój inteligentny projekt.

Zwiedzanie pokazowego inteligentnego domu Loxone

Co powinien umieć mój inteligentny dom?

Zanim zaczniesz planować inteligentny dom, musisz określić swoje potrzeby i życzenia. Praktycznie wszystkie funkcje da się zrealizować, ale dopóki nie zobaczysz tego na własne oczy, trudno sobie wyobrazić, jak działa inteligentny budynek. Zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych showroomów. To wspaniałe doświadczenie, które pozwoli ci odkryć i wypróbować różne funkcje.

Najczęstsze obszary zastosowania systemu Loxone: 

Zacienianie

Ogrzewanie

Oświetlenie

Zarządzanie energią

Multimedia i muzyka

Dostęp do budynku

Mieszkalnictwo wspomagane

Zabezpieczenia

Podlewanie terenów zielonych

Basen i sauna

Gotowy do zaplanowania swojego inteligentnego domu?
Pomożemy ci! Bezpłatnie i bez zobowiązań.

Czy system Loxone jest
dla mnie odpowiedni?

Loxone oferuje idealne rozwiązanie do sterowania i automatyzacji wszelkiego rodzaju projektów – niezależnie od tego, czy jest to dwupokojowe mieszkanie, dom rodzinny, biuro, restauracja, duży kompleks hotelowy, czy fabryka. Jest łatwy w użyciu i niedrogi. Wszystkie komponenty doskonale ze sobą współpracują. Za pomocą Miniservera i jego interfejsów można zrealizować praktycznie każdą funkcję. Dzięki temu Loxone nadaje się do każdego budynku.

Matka i córka

Budynek sam wie,
co ma robić

Wierzymy, że inteligentny dom powinien sam wykonywać większość zadań związanych z bezpieczeństwem, komfortem i efektywnością energetyczną. Dla nas liczy się przede wszystkim codzienność i praktyczność. Budynek sam o siebie dba, a w aplikacji można sprawdzić, czy wszystko jest w porządku.

Top 6 powodów,
dla których warto
wybrać Loxone

Unikalność: inteligentne funkcje, których nie znajdziesz gdzie indziej
Wszechstronność: nie musisz korzystać z kilku różnych systemów i dostawców
Bezpieczeństwo: pożar, zalanie, zła pogoda, włamanie, problemy techniczne – system alarmuje i reaguje na wszystko
Oszczędność: żadnego marnowania energii, żadnych niespodzianek na rachunku
Prostota: sterowanie za pomocą przycisku lub aplikacji

Niezawodność: produkty przystosowane do najbardziej wymagających projektów

Broszura Loxone do pobrania

Nasza bezpłatna broszura o inteligentnym domu szczegółowo opisuje wszystkie funkcje i ich zalety. Znajdziesz w niej również przykładowe wyceny. Warto przeczytać.

Na co należy zwrócić uwagę?

Zaplanuj swój budżet

Cena automatyzacji zależy od zakresu funkcji. Jeśli zaczniesz od podstawowych funkcji (np. ogrzewanie), później możesz dodać kolejne.

Plus: niemalże wszystkie funkcje inteligentnego domu mają pozytywny wpływ na optymalizację kosztów!

Nie przegap

Zapoznaj się z aktualnymi dotacjami, np. z rządowym programem „Czyste Powietrze” lub „Mój prąd.” Następnie skonsultuj się z naszymi ekspertami, którzy doradzą ci optymalne rozwiązanie dla twoich warunków i znajdą odpowiednią firmę instalacyjną.

Na budowie z wyprzedzeniem

Im wcześniej zaplanujesz swój smart home, tym sprawniej przebiegnie jego budowa. Jest absolutnie konieczne, aby informować wszystkich instalatorów z odpowiednim wyprzedzeniem. Szczególnie ważne jest, aby przed rozpoczęciem wylewania posadzki zdecydować się, z jakiego źródła ciepła będziemy korzystać.

Planowanie projektu
krok po kroku

Pomożemy ci w planowaniu inteligentnego domu
– chcemy, abyś pozbył się stresu związanego
z podejmowaniem decyzji, wiedział dokładnie,
co i dlaczego kupujesz, i był podekscytowany rezultatem.

Zapytanie projektowe

Wypełnij formularz z prośbą o bezpłatną konsultację projektu, który znajdziesz niżej. Nasz ekspert skontaktuje się z tobą, aby dokładniej objaśnić działanie Loxone i omówić twoje potrzeby i pomysły.

Wybór partnera

Na twoje życzenie polecimy ci najbardziej odpowiednią firmę instalacyjną z twojej okolicy. W oparciu o przekazane wcześniej informacje na temat projektu firma instalacyjna sporządzi dla ciebie indywidualną ofertę i omówi ją z tobą.

Realizacja projektu

Jeśli jesteś zadowolony z przygotowanej oferty, możesz dać projektowi zielone światło. Jesteśmy do twojej dyspozycji już na etapie planowania projektu Loxone, a także po jego zakończeniu.

Przy okazji: ze strony Loxone nie masz żadnych zobowiązań związanych z projektem, a konsultacje z nami nie będą cię kosztować ani grosza. Firmy instalacyjne mogą jednak wymagać opłacenia kosztów sporządzenia wyceny.

Bezpłatna konsultacja projektu

    • Hidden
    • Hidden
    • Hidden
    • Hidden
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.
Więcej pytań?
Nasi eksperci chętnie ci pomogą!

Jesteśmy tu dla ciebie! Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy również do umówienia się na spotkanie osobiste bezpośrednio w naszym showroomie.

Eunika Klasik

Recepcja, zamówienia, faktury

+48 32 224 75 89