Wizyta w inteligentnym domu

Doświadcz życia w Real Smart Home na własnej skórze.
Niezapomniane wrażenia z wizyty są warte więcej niz tysiąc słów!

Bardzo ciężko jest stworzyć wiarygodny opis życia w naprawdę inteligentnym domu. Z tego powodu oferujemy naszym przyszłym klientom możliwość bezpłatnej wizyty w naszym salonie pokazowym, gdzie na własnej skórze mogą doświadczyć namiastki życia w smart home. Showroom Loxone to miejsce, w którym dowiesz się,
jaki potencjał ma twój dom i czego może się nauczyć, aby ułatwić twoje życie. Wszystko możesz wypróbować
i osobiście zweryfikować.

Kolaż zdjęć z salonów pokazowych Loxone

Nasz showroom:
Pierwszy salon pokazowy w Polsce

Pierwszy partnerski showroom Loxone w Polsce powstał w Krakowie. W przykładowym mieszkaniu o powierzchni
50 prezentujemy podstawowe pomieszczenia takie jak salon, sypialnia, łazienka i kuchnia, w których zastosowaliśmy inteligentną technologię smart home.

partnerské showroomy ve kterých zažijete chytré bydlení na vlastní kůži

Partnerzy Loxone w Polsce

Wizyta w Krakowie nie wchodzi w grę? Nie szkodzi. W całej Polsce posiadamy aktualnie około 50 certyfikowanych partnerów Loxone. Chętnie pomożemy ci z wyborem tego najbardziej odpowiedniego dla twojego projektu.

Loxone Showhome

Pozwól się zainspirować:
Showhome Loxone i wiele więcej

Nasz pierwszy showhome (dom pokazowy) ucieleśnia koncepcję Real Smart Home w całej swej okazałości. Powstał w 2016 roku w malowniczym austriackim miasteczku Kollerschlag, gdzie znajduje się również nasza siedziba Loxone Basecamp. Więcej o domu pokazowym dowiesz się z naszego artykułu. Inspirować możesz się również innymi projektami referencyjnymi Loxone lub wirtualną wycieczką po naszym czeskim showroomu w Czeskich Budziejowicach.