Wszystkie nowości z Loxone Product Conference 2024

Samanta Weiss
13. maja 2024 in Technologie

Nowe komponenty, innowacyjny software, rewolucyjne rozwiązanie audio… Loxone Product Conference 2024 była pełna atrakcji. W dzisiejszym wpisie podsumowujemy wszystkie najważniejsze wydarzenia.

Chcesz obejrzeć nagranie z Product Conference 2024?

Nie ma problemu! Przygotowaliśmy je dla ciebie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o najważniejszych premierach, zjedź niżej.

Energy Meter
Loxone Energy Meter Tree

Energy Meter Tree: pomiar energii staje się łatwiejszy niż kiedykolwiek

Budynki odpowiadają za 44% globalnego zużycia energii. Co szczególnie istotne: około połowa tej energii jest marnowana! Dlatego też jesteśmy przekonani, że inteligentne zarządzanie energią musi stać się standardem w każdym budynku.

Aby efektywnie zarządzać przepływem energii w budynku, najpierw trzeba się dowiedzieć, dokąd ona płynie. Dzięki nowemu licznikowi energii Energy Meter Tree z certyfikatem MDI pomiar energii nigdy nie był łatwiejszy.

Energy Meter Tree
Exosphere

Exosphere: zarządzanie budynkami na nowym poziomie

Exosphere

Wierzymy, że zarządzanie budynkami, niezależnie od ich wielkości, powinno być wydajne, bezpieczne, inteligentne i predykcyjne. Dzięki Exosphere oferujemy bezprecedensową platformę do scentralizowanego zarządzania, monitorowania i wizualizacji projektów automatyzacji. Online, opcjonalnie i z pełną kontrolą nad danymi budynku.

Audio

System audio: kolejny etap rewolucji

Jesteśmy tego pewni. Każdy zasługuje na wspaniałe wrażenia płynące z doskonałego dźwięku – płynnie zintegrowanego z każdym budynkiem. Nasza zaawansowana architektura systemu sprawia, że planowanie, uruchamianie i konfigurowanie rozwiązania audio jest niezwykle łatwe – niezależnie od jego wielkości.

Kolaż produktów audio

Master / Client: jeszcze mniej okablowania, jeszcze lepszy dźwięk

Utrata jakości dźwięku, wysoka podatność na zakłócenia, drogie wzmacniacze… Realizacja kompleksowych rozwiązań audio do tej pory wiązała się z poważnymi wyzwaniami, a rezultaty nie były satysfakcjonujące.

Nasza nowa technologia Master/Client umożliwia teraz szybką i łatwą realizację nawet dużych instalacji audio. Połącz głośniki ze sobą i znacznie zmniejsz ilość okablowania. Konfiguracja jest prostsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Zarządzanie systemem audio

Soundsuit: opracowany do użytku komercyjnego

Korzystanie ze strumieniowego przesyłania muzyki jest nielegalne w projektach komercyjnych. Soundsuit został specjalnie opracowany do użytku komercyjnego i może być teraz zintegrowany ze środowiskiem Loxone.

Config & App

Config & App 15: nowości dla obszaru energii, audio i innych

Config & App

85% naszej pracy poświęcamy na rozwój software’u. Jest on również tym, co odróżnia nas od wszystkich innych systemów na rynku.

Nowa wersja aplikacji Loxone oraz Config 15 jeszcze bardziej ulepsza najpotężniejsze oprogramowanie do automatyki domowej i budynkowej. Dowiedz się wszystkiego o nowych funkcjach w obszarach energii, audio, oświetlenia, dostępu i innych.

Co dalej?

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny inteligentnego systemu lub stań się naszym partnerem i zacznij oferować rozwiązanie Loxone swoim klientom!

A

Bezpłatna wycena projektu

Planuję zrealizować mój projekt z Loxone i chciałbym uzyskać więcej informacji.

A

Program partnerski Loxone

Chciałbym zostać partnerem Loxone i umówić się na bezpłatną rozmowę na temat systemu.

Bezpłatna wycena projektu

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Zostań partnerem

  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.