Exosphere – inteligentny system do zarządzania budynkami

Samanta Weiss
13. maja 2024 in Technologie

Nasze budynki stają się coraz inteligentniejsze, a rozwiązania w wersji smart coraz częściej łączą wszystkie podsystemy w jedność. Partnerzy Loxone mają za zadanie zarządzanie wieloma projektami na raz oraz stoją przed wyzwaniem skutecznego monitorowania i zarządzania złożonymi instalacjami firm i instytucji. Aby ułatwić ten proces stworzyliśmy przełomowe rozwiązanie w postaci Exosphere.

Exosphere to opcjonalne rozszerzenie, które oferuje dodatkowy poziom organizacji i analizy danych w systemie inteligentnego zarządzania budynkiem. To rozwiązanie zostało opracowane specjalnie w celu uproszczenia obsługi i konserwacji wszystkich zainstalowanych przez danego partnera Miniserverów, zarówno indywidualnie, jak i w ramach całego zespołu.

Exosphere umożliwia scentralizowane przechowywanie i wyświetlanie wszystkich danych budynku. Informacje ze złożonych i rozproszonych instalacji Loxone można klarownie wizualizować i porównywać ze sobą na diagramach systemowych lub pulpicie nawigacyjnym.

Dla Loxone prywatność naszych klientów jest zawsze najwyższym priorytetem. Dlatego też wszystkie dane, do których Exosphere ma dostęp, są udostępniane wyłącznie za zgodą użytkownika, aby zagwarantować mu pełną kontrolę i bezpieczeństwo.

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE

DZIAŁANIE

Centralne zarządzanie wszystkimi instalacjami Loxone
Wszystkie Miniservery są przejrzyście zwizualizowane, co zapewnia wiele ważnych informacji na pierwszy rzut oka. Dowolnie konfigurowalne schematy systemu pokazują najistotniejsze dane instalacji w czasie rzeczywistym, niezależnie od tego, czy Miniservery znajdują się w jednej czy kilku lokalizacjach.

Za pomocą jednego kliknięcia możesz przeprowadzać aktualizacje lub tworzyć kopie zapasowe całej floty Miniserverów lub przełączać się między wizualizacją, a konfiguracją projektów. Dzięki elastycznemu zarządzaniu uprawnieniami pracownicy widzą tylko te informacje, do których udzielony im został dostęp.

WSPÓŁPRACA

Rozwiązywanie problemów i współpraca
Znane z Loxone kodowanie za pomocą kolorów wskazuje użytkownikowi ważne informacje lub możliwe problemy. Aktualny status systemu jest zawsze wyświetlany w logu urządzenia. W przypadku wystąpienia problemów można natychmiast podjąć działania i utworzyć zadania dla zespołu lub poszczególnych pracowników. Rozwiązywanie problemów nigdy nie było prostsze!

MONITORING

Dashboardy do wizualizacji danych
Statystyki dla różnych instalacji umożliwiają porównywanie efektywności projektów i podejmowanie najbardziej odpowiednich decyzji w oparciu o dane. Chcesz porównać bieżące lub przeszłe zużycie energii w kilku lokalizacjach na jednym wykresie? Nie ma problemu.

To tylko kilka pionierskich zastosowań Exosphere.

Nasza wskazówka: Dla Silver Partnerów Loxone, wersja „Essential” Exosphere jest dostępna bezpłatnie.

Co dalej?

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny inteligentnego systemu lub stań się naszym partnerem i zacznij oferować rozwiązanie Loxone swoim klientom!

A

Bezpłatna wycena projektu

Planuję zrealizować mój projekt z Loxone i chciałbym uzyskać więcej informacji.

A

Program partnerski Loxone

Chciałbym zostać partnerem Loxone i umówić się na bezpłatną rozmowę na temat systemu.

Bezpłatna wycena projektu

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Zostań partnerem

  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.