Sauna ogrodowa – wellness na świeżym powietrzu


11. lutego 2020 in Know How

Nasz Gold Partner „Elektro Moser” udowodnił, że Miniserver Loxone świetnie nadaje się do sterowania sauną. We współpracy z firmą Lignum, producentem saun zewnętrznych, udało im się niedawno zautomatyzować saunę ogrodową dzięki rozwiązaniom Loxone.

Intelligente Gartensauna

Inteligentna sauna ogrodowa

Miniserver Loxone całkowicie zastępuje konwencjonalne sterowanie sauną. Żadne inne urządzenia nie są w niej zainstalowane. Gotowy moduł umożliwiający szybką implementację jest częścią naszego oprogramowania Loxone Config.

W saunie ogrodowej piec do sauny i parownik są sterowane automatycznie, podobnie jak oświetlenie, wentylacja i grzejniki na podczerwień.

Dla naszego klienta szczególnie ważne było, aby wszystkimi funkcjami zewnętrznej sauny można było sterować za pomocą jednego systemu i jednej aplikacji. Dla użytkownika końcowego wszystko musi być łatwe w obsłudze. Również lokalny elektryk nie powinien mieć większych trudności podczas instalacji sauny. Dzięki Loxone połączenie wszystkich funkcji nie stanowiło żadnego problemu.

Manfred Raab

Elektryk, Elektro Moser

Fakty


Gold Partner Loxone
EM Moser GmbH

Producent sauny
lignum – Wintergarten- und Holzbau GmbH

 

Wymagane komponenty


Sterowanie sauną


Opcjonalne komponenty

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach sterowania sauną za pomocą Loxone?

W domu, w ogrodzie, czy w hotelu – sterowanie sauną za pomocą Loxone możesz zrealizować w każdym projekcie. Dzięki dużym możliwościom technologii Loxone, jest ona w stanie sprostać wszystkim wymaganiom.

Nasze sauny są przenośne, można je odsprzedać i posiadają inteligentne sterowanie Loxone. Inteligentna technologia nie jest typowa dla tradycyjnych producentów saun – jest to unikalna cecha, która nas wyróżnia.

Christian Nöckler

Właściciel „Lignum”, lignum – Wintergarten- und Holzbau GmbH

– Zostań partnerem Loxone –

Zostań partnerem Loxone


Chcesz zaoferować swoim klientom wyjątkową automatyzację z Miniserverem Loxone? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z silnej współpracy z Loxone, liderem na rynku automatyki budynkowej i domowej.