Loxonauci na feriach zimowych: przerwa świąteczna 2018


17. grudnia 2018 in Kulisy

Tegorocznej zimy ponownie wysyłamy Loxonautów na ferie. Od 24.12.2018 do 4.1.2019 roku cały zespół Loxone wprowadza się w stan hibernacji, aby w pełni naładować akumulatory na nadchodzący rok.

Mroźne dni, wzgórza pokryte białym puchem i aromatyczny zapach świeżo pieczonych pierniczków nie pozostawiają żadnych wątpliwości: nadeszła zima. Tradycyjnie w Loxone wykorzystujemy tę porę roku, aby na chwilę się zatrzymać. Mamy za sobą ekscytujący rok pełen sukcesów, niespodzianek
i nowych partnerstw.

Chcąc w pełni sił wejść w rok 2019, w terminie od 24.12.2018 do 4.1.2019 roku udajemy się na przerwę świąteczną i chwilowo się z wami żegnamy.

Wsparcie

Nasz zespół wsparcia również będzie regenerował siły w tym czasie. Strona FAQ i nasza dokumentacja online pozostaje jednak do waszej dyspozycji. W nagłych przypadkach zalecamy skontaktowanie się z zaufanym partnerem Loxone. Na wszystkie maile i bilety odpowiemy jak zwykle po naszym powrocie.

Zamówienia

Podczas naszej nieobecności w dalszym ciągu można składać zamówienia za pośrednictwem sklepu internetowego. Aby skrócić czas oczekiwania, wyznaczymy w trakcie przerwy jeden dzień na wysyłkę.

W dniu 7.1.2019 roku cała załoga Loxone będzie znowu do waszej dyspozycji – w pełni wypoczęta i gotowa do działania. A póki co życzymy Wesołych Świąt
i szczęśliwego Nowego Roku!