Wideodomofony już nigdy nie będą wyglądać tak, jak kiedyś. Nadchodzi nowy Intercom


4. maja 2021 in Technologie

Zmieniamy zasady gry. Tysiące naszych partnerów, klientów i fanów było dziś świadkami premiery nowego Intercomu Loxone. To prawdopodobnie najpiękniejszy wideodomofon na świecie. I ma wiele do zaoferowania pod względem technicznym! Przegapiłeś premierę? Nie martw się. Nagraliśmy dla ciebie całe wydarzenie!

Intercom – idealne rozwiązanie dostępu do twojego projektu Loxone!

Intercom wyróżnia się ponadczasowym designem, najwyższej jakości materiałami, najnowocześniejszą technologią z Niemiec, szeregiem inteligentnych funkcji i bezproblemową integracją. Instalacja i uruchomienie są niezwykle łatwe. W ciągu zaledwie kilku minut Intercom, w tym zdalny dostęp przez Remote Connect, jest gotowy do użycia.

Nowy NFC Code Touch

Podkreślony przycisk dzwonka, zaciski ułatwiające instalację, optymalizacja zapobiegania fałszywym alarmom w ekstremalnych warunkach pogodowych i ulepszona koncepcja instalacji – nowe funkcje znajdziesz również w klawiaturze kodowej NFC Code Touch. W połączeniu z Intercomem tworzy ultra elastyczny i złożony system dostępu.

Uwaga: W połączeniu z nowymi uchwytami montażowymi używaj tylko NFC Code Touch drugiej generacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Loxone?

Ikona elektryk

Masz firmę instalacyjną?

Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie Loxone lub masz projekt, który chciałbyś z nami zrealizować? Zapisz się na niezobowiązujące webinarium wprowadzające lub od razu dołącz do programu partnerskiego Loxone.

Ikona łopata

Budujesz lub remontujesz?

Dla osób rozważających inteligentną instalację elektryczną w swoim domu lub mieszkaniu organizujemy bezpłatne prezentacje systemu Loxone. Oferujemy również bezpłatne konsultacje i kalkulacje projektu.