Mountain Top: dom, w którym natura spotyka najnowsze technologie


18. czerwca 2020 in Referencje

Niezawodna technologia, która niepozornie działa w tle, nie jest wymagająca w utrzymaniu i ma intuicyjną obsługę – oto kluczowe kwestie dla właścicieli, którymi kierowali się przy wyborze systemu domowej automatyzacji. W Loxone odnaleźli dostawcę, który był w stanie spełnić wszystkie wymagania.

Oszczędność energii dzięki inteligentnej technologii

Oszczędzanie energii z Loxone było dla rodziny bardzo ważne podczas budowy domu. Czujniki ruchu i przyciski Touch zapewniają, że muzyka, światło i wszelkie urządzenia zostaną odłączone od sieci w odpowiednim czasie.

Inteligentne żaluzje również pomagają oszczędzać: lamele automatycznie dopasowują się do położenia słońca. Obciążenie energetyczne domu jest automatycznie uwzględniane przez monitor energii Loxone. Czynniki takie jak energia słoneczna i bieżąca stawka energii elektrycznej są automatycznie wykorzystywane w optymalnym stosunku, co pozwala na przykład naładować samochód elektryczny po niskiej cenie.

Latem o rośliny w ogrodzie dba automatyczne nawadnianie.

W projekcie referencyjnym Mountain Top w Salzburgu znajduje się jeszcze wiele funkcji Loxone, ale właścicielom najbardziej zależało na podkreśleniu aspektu środowiskowego.

Fakty

Początek budowy
08/2016


Koniec budowy
07/2017


Powierzchnia mieszkalna
336 m2


Partner Loxone
Haus & Technik


Kraj
Austria

Zajrzyj do środka

Referencyjny projekt Mountain Top w Salzburgu został wyposażony w technologię Loxone od piwnicy po dach.
– Showroom Loxone –

Doświadcz oszczędności energii na żywo


Potencjału oszczędności energii i wszystkich innych wspaniałych funkcji Loxone najlepiej jest doświadczyć na żywo. Umów się na bezpłatną wizytę w salonie Loxone
i wyrusz w podróż po najbardziej inteligentnym domu na świecie.