loxone logo

Staňte sa Loxone Partnerom

Pre elektrikárov začína každý deň novou výzvou. Za posledných 10 rokov sa očakávania zákazníkov od technológií úplne zmenili. Ako Loxone Partner môžete zmeniť spôsob, akým vaši zákazníci pracujú a žijú vo svojich domoch a budovách. Staňte sa Loxone Partnerom ešte dnes.

Vyberte si Uvítací balíček

INDIVIDUÁLNY
.
Stačí sa zaregistrovať na našich stránkach a môžete nakupovať so základnými zľavami.

Máte už projekt, ktorý chcete realizovať? Po schválení registrácie už môžete nakupovať priamo v Loxone e-shope so zľavou.

Zaregistrujte sa teraz zadarmo!

Flexibilná zľava podľa veľkosti nákupu
Zľavy na produkty Loxone a quadral
Možný neskorší postup na certifikovaného partnera
DEMOKUFOR
.
Plug&Play vstupenka do prestížnych služieb, zliav a podpory od Loxone.
Uvítací balíček Demokufor
Celková cena 1.055,00€
Zľava pre nových partnerov -315,00€
Ušetríte 30% 739€
Demokufor
Pripravené na okamžité použitie
Ideálny pre váš prvý reálny projekt
Obsahuje technológie Air a Tree
Neobmedzene rozšíriteľné
Prípravný kurz zadarmo – sprevádzkovanie a základy systému
Osobná konzultácia
DEMOKUFOR &
ŠKOLENIE
Vôbec najrýchlejší spôsob, ako získať výhody partnerstva a know how na nezaplatenie.
Uvítací balíček Demokufor a školenie
Celková cena 1.730,00 €
Zľava pre nových partnerov -531,00€
Ušetríte 31% 1.199€
Certifikát Silver Partnera
Odborné školenie
Špeciálne zľavy na vlastný projekt, prvý projekt, showroomy,…
Vyššie zľavy po školení
Demokufor
Pripravené na okamžité použitie
Ideálny pre váš prvý reálny projekt
Obsahuje technológie Air a Tree
Neobmedzene rozšíriteľné
Prípravný kurz zadarmo – sprevádzkovanie a základy systému
Osobné konzultácie
Umiestnenie na stránkach Loxone

Čo o nás hovoria partneri

S Loxone sa nám otvoril úplne nový trh. Za rozumné peniaze dokážeme v odbore elektrikáriny dosiahnuť nový level. Robili sme predtým inštalácie KNX, ale neboli schopné konkurovať cenou ani jednoduchosťou programovania. V Loxone sme skrátka našli ideálne riešenie cenovo, funkčne aj v jednoduchosti použitia. «
rudolf černý
Rudolf Černý
Loxone Gold Partner, IKA CZECH (Česko)
Sme dlhoročným partnerom, od prvej inštalácie Loxone ani iné systémy nerobíme. Na školení nás hneď zaujalo, ako to celé funguje a ako časovo efektívne je programovanie. Loxone vnímam ako správnu cestu, pretože ponúka nespočetné množstvo výhod. Loxone ide na rozdiel od starších systémov stále dopredu, vyvíja sa, pravidelne vychádzajú nové produkty a funkcie. «
Xaver Bartoš
Xaver Bartoš
Loxone Flagship Partner, ELFITTING (Slovensko)
Vďaka spolupráci s Loxone môžem zákazníkom poskytovať tú najlepšiu pridanú hodnotu. Cením si najmä dôraz na vysokú kvalitu výrobkov, dôsledný neustály vývoj a odhodlanie vytvoriť najkomplexnejšiu platformu pre inteligentné projekty na svete. Spoločne môžeme zákazníkom zaručiť nekompromisnú bezpečnosť, pohodlie a každodennú použiteľnosť. «
Tomasz Garbowski
Tomasz Garbowski
Loxone Gold Partner, ITOhub (Poľsko)

Otázky a odpovede:

Aké požiadavky musím splniť, aby som sa mohol stať Loxone Partnerom?

Ako Loxone Partner sa ujmete realizácie projektov inteligentnej automatizácie a riadenia všetkého druhu – od poradenstva a plánovania až po realizáciu a jej budúcu správu a rozširovanie. Tým si zaistíte spokojných zákazníkov. Prijatie do Partnerského programu Loxone nič neprekáža. Zaregistruje sa teraz v e-shope, nakupujte priamo a využite atraktívne zľavy. Predpokladom je vaše pôsobenie v aspoň v jednej z nasledujúcich oblastí podnikania: Elektroinštalácia, IT, vykurovanie/klimatizácia/vetranie/, meracia a regulačná technika, solárna a fotovoltaická technika, elektroplánovanie, systémová integrácia.

Prečo sa namiesto Registered Partnera stať Silver Partnerom?

Ako Silver Partner už budete certifikovaným partnerom Loxone. V rámci Uvítacieho balíčka (Demokufor) získate za zvýhodnenú cenu produkty, s ktorými získate prvú prax so systémom Loxone, naberiete know-how na školeniach a produkty z Demokufra potom môžete využiť do svojej prvej inštalácie. Získate špeciálnu zľavu na vlastný projekt, prvý projekt, showroom a pod. Zároveň máte vyššiu základnú zľavu na produkty, ktorá sa ešte zvyšuje postupom na vyššie partnerské úrovne. Zároveň budete uvedení vo vyhľadávaní partnerov na webe Loxone. Celý čas vás budeme podporovať, aby ste sa zdokonalili v plánovaní, konfigurácii, inštalácii a predaji v oblasti automatizácie budov. Každoročné školenie vám pomôže udržať si vždy aktuálne informácie o softvéri a hardvéri.

Aké výhody získa Registered Partner?

Ako Registered Partner nie ste viazaní žiadnym minimálnym obratom. Nie ste tiež povinní zúčastniť sa každoročného školenia. Možnosť vyšších nákupných zliav je úplne vo vašich rukách - férovo a transparentne! Status Registered Partner je rozdelený do štyroch úrovní zliav. Tie závisia od ročného obratu. Čím vyšší je obrat, tým vyššia je zľava na nákup produktov Loxone:

 • do 10 000 €: 10% zľava
 • od 10 000 €: 15% zľava
 • od 60 000 €: 21% zľava
 • od 500 000 €: 25% zľava
Aké výhody získa Silver Partner?

Ako Silver Partner nie ste viazaní žiadnym minimálnym obratom. Absolvujete jedinečné školenie Expert a využijete zvýhodnený Uvítací balíček. Pomocou neho sa zoznámite so systémom Loxone a našimi produktmi. Potom ho môžete využiť do vašich prvých projektov. Na školení získate hlboký náhľad do našich noriem a zásad, do sortimentu Loxone a možných aplikácií. Zdokonalíte sa v plánovaní, konfigurácii, inštalácii a predaji v oblasti automatizácie budov. Každoročné školenie vám pomôže udržať si vždy aktuálne informácie o softvéri a hardvéri. Získajte tiež bezplatný Digital Experience Tour – skvelý predajný nástroj s jednoduchou implementáciou.

Aké výhody získa Gold Partner?

Pre Gold Partnera je Loxone prvou voľbou pre nové projekty (výnimka platí pre výberové konania). Loxone je preto propagovaný na domovskej stránke vašich webových stránok, na firemných vozidlách, v obchode atď. Získa tiež bezplatný Digital Experience Tour – skvelý predajný nástroj s jednoduchou implementáciou. Nutná je predchádzajúca certifikácia (zakúpenie Uvítacieho balíčka + absolvovanie školenia). Pre prvotnú certifikáciu i každoročnú recertifikáciu je nutné splniť ročný obratový cieľ 60 000 Eur, absolvovať každoročne školenia a odkazovať na vašich webových stránkach na www.loxone.com/sksk.

Aké výhody získa Platinum Partner?

Pre Platinum Partnera je Loxone prvou voľbou pre nové projekty (výnimka platí pre výberové konania). Loxone je preto propagovaný na domovskej stránke vašich webových stránok, na firemných vozidlách, v obchode atď. Získa tiež bezplatný Digital Experience Tour – skvelý predajný nástroj s jednoduchou implementáciou. Nutná je predchádzajúca certifikácia (zakúpenie Uvítacieho balíčka + absolvovanie školenia). Pre prvotnú certifikáciu i každoročnú recertifikáciu je nutné splniť ročný obratový cieľ 250 000 €, absolvovať každoročne školenia a odkazovať na vašich webových stránkach na www.loxone.com/sksk.

Čo pre mňa znamená partnerstvo s Loxone?

Neuzatvára sa zmluva o partnerstve so spoločnosťou Loxone. Základy dobrej spolupráce sme však stanovili v Partnerských zásadách. Registráciou k partnerstvu potvrdzujete dodržiavanie týchto pokynov, ktorých cieľom je spravodlivá spolupráca. V Partnerskom programe sa zameriavame na transparentnosť a ku všetkým pristupujeme rovnako, čo sa týka partnerskej úrovne a podmienok.

Ako dlho je platný partnerský status?

Ak ste počas 12 mesiacov po získaní statusu Silver, Gold alebo Platinum Partnera dosiahli stanovených podmienok, budete automaticky certifikovaní na dobu ďalších 12 mesiacov. Pokiaľ podmienky nesplníte, zmení sa Váš partnerský status, na ten, ktorého podmienky budete aktuálne spĺňať.

Čo je školenie Expert a kedy sa ho môžem zúčastniť?

Školenie Expert od Loxone tvorí základ úspešného partnerstva a je základným predpokladom na získanie statusu Silver Partnera. Školenie poskytuje ucelený prehľad o štandardoch a zásadách automatizácie domov a budov pomocou systému Loxone. Zoznam aktuálnych termínov nájdete na stránke so školeniami <<

Prečo by som mal ponúkať riešenie Loxone?

Loxone pomôže vášmu podnikaniu v 5 kľúčových bodoch:

 • Plánovanie
 • Predaj
 • Inštalácia
 • Programovanie
 • Servis

Loxone čerpá zo skúseností z viac ako 250 000 projektov automatizácie všetkého druhu po celom svete. Zákazníci dnes hojne dopytujú inteligentné riešenie. Vy im budete môcť ponúknuť preverený systém, ktorý je pre vás veľmi jednoduchý na inštaláciu a programovanie.

V čom sa Loxone líši od KNX?

Odborné firmy a zákazníci často kladú otázku, ako sa systém Loxone líši od KNX. Oba systémy sú predovšetkým nezávislými riešeniami pre automatizáciu alebo riadenie a reguláciu technológií v budovách všetkého druhu. Vďaka KNX Extension je možné do Loxone integrovať komponenty podporujúce KNX a implementovať tak vizualizáciu a mnoho funkcií automatizácie a logiky s nízkymi nákladmi.

Loxone KNX
Loxone je výrobcom softvéru a hardvéru a ponúka tak kompletné riešenie v oblasti automatizácie budov. Vďaka mnohým rozhraniam je možné implementovať širokú škálu štandardov (napr. KNX, DALI, Modbus RTU/TCP, Schüco, EnOcean, RS485/RS232, DMX a mnoho ďalších). Fieldbus, veľa výrobcov ponúka vhodné senzory a akčné členov.
Miniserver je ústredným prvkom automatizácie domov a budov Loxone a je spravovaný centrálne. Inteligencia systému nie je riadená centrálne, ale je umiestnená priamo v akčných členoch a senzoroch.
Nie je potrebný žiadny ďalší samostatný server. Vytvorenie vizualizácie je úplne zadarmo. Na realizáciu automatizačných procesov a zobrazenie vizuálneho zobrazenia budovy je potrebný centrálny server.
Bezplatný softvér bez licencií vrátane bezplatných aktualizácií a bezplatného externého prístupu. Jednoduchá konfigurácia pomocou funkcie Auto-Config. Nákladný softvér ETS, zložitá a časovo náročná konfigurácia.
Prečo Loxone neponúka produkty vo veľkoobchodnom predaji?

Aby sme zaistili spravodlivé a transparentné ceny, volíme netradičné cesty. Zámerne upúšťame od klasickej distribučnej štruktúry, ako je predaj prostredníctvom veľkoobchodov. Hardvér kupujete priamo od nás ako od výrobcu – bez prostredníkov a sprostredkovateľov. Vďaka priamemu nákupu a priamemu vzťahu s nami môžeme zaručiť podporu výrobcu z prvej ruky.

Chcete sa stať partnerom Loxone?

Nechajte nám na seba kontakt a my vám pomôžeme ťažiť z rastúceho záujmu o inteligentnú elektroinštaláciu a automatizáciu.

  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.