Oficjalne prezentacje Loxone Smart Home

Showroom firmy Hi-End Tech, Kraków

W Real Smart Home się zakochasz. Nie mamy co do tego wątpliwości. Trudno jest jednak opisać koncepcję inteligentnego domu słowami. Przyjdź na oficjalną prezentację pokazowego inteligentnego domu. Dzięki współpracy z firmą Hi-End Tech mamy możliwość zaprezentowania możliwości Loxone w Krakowie.

Godziny otwarcia

Showroom jest otwarty w dni powszednie od godziny 10:00 do 20:00. Wizyta w salonie pokazowym jest możliwa po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. W formularzu wystarczy wpisać jaki dzień i godzina cię interesują. Od czasu do czasu w showroomie organizowane są również weekendowe prezentacje. 

Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje czas przesłania zgłoszenia. Dziękujemy za zrozumienie.

provedeme vás naším showroomem

Rezerwacja miejsca

Prezentacje odbywają się w małych grupach w dni powszednie między 10:00 a 20:00. Po otrzymaniu rezerwacji nasz partner skontaktuje się z tobą telefonicznie w celu uzgodnienia wizyty.

  • Hidden
  • DD kropka MM kropka RRRR
  • :
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Co dla was przygotowaliśmy

W niedawno otwartym showroomie flagowego partnera Loxone – firmy Hi-End Tech – zobaczysz, w jaki sposób Loxone upraszcza życie i sprawia, że staje się ono wygodniejsze. Poddaj się codziennej rutynie w inteligentnym mieszkaniu odwiedzając poszczególnie pomieszczenia: sypialnię, salon, kuchnię i łazienkę. Przekonasz się, w jaki sposób inteligentne sterowanie światłem, zacienianiem, klimatyzacją lub ogrzewaniem pozwala zaoszczędzić 50 000 czynności i decyzji rocznie. Zobaczysz także, w jaki sposób Loxone Smart Home radzi sobie z określonymi sytuacjami i specjalnymi funkcjami, takimi jak system multiroom audio i alarm przeciwwłamaniowy.

Inteligentny dom w koncepcji Loxone nie oznacza żadnych gadżetów technicznych, ale kompleksowe rozwiązanie. Rozwiązanie, które docenią zarówno najmłodsi, jak i najstarsi członkowie rodziny, bez konieczności uczenia się skomplikowanej obsługi. Żadnych sztuczek. Po prostu Real Smart Homes!

Prezentacja zazwyczaj odbywa się w małej grupie, by zapewnić wystarczająco dużo czasu na ewentualne pytania. Z pozostałymi gośćmi możesz się nawzajem inspirować i dzielić swoimi doświadczeniami.

nacházíme se

Adres showroomu

ul. Krasowa 16/7 (mapa)
30-376 Kraków

Adres firmy

Hi-End Tech
sp. z.o.o. sp. k.

ul. Pod Strzechą 29
31-352 Kraków

parkoviště vedle budovy

Parkowanie

Obok budynku znajdują się dwa wydzielone miejsca parkingowe. Samochód można zaparkować również na ulicy.

prohlídka showroomu zabere 45 minut

Czas trwania

Prezentacja showroomu trwa około 45 minut. Po prezentacji jest wydzielony czas na pytania dodatkowe.