Sterowanie ukrytym sejfem

Use Casesvg>

Opis:

Wiele osób ukrywa swój domowy sejf w szafie albo pod biurkiem. Jednak najbardziej rozsądną lokalizacją jest zainstalowanie sejfu w ścianie. To sprawia, że sejf jest praktycznie niewidoczny i niezwykle trudny do znalezienia dla włamywaczy.
System Loxone zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i wygodną obsługę sejfu. Klawiatura kodowa NFC Code Touch to idealne urządzenie umożliwiające dostęp do sejfu za pomocą kodu PIN lub breloka NFC.

Rozwiązanie:

Ukryty sejf jest podłączony do Miniservera. Klawiatura NFC Code Touch może być używana z kodem PIN lub brelokiem NFC (lub nawet z obiema dodatkowymi zabezpieczeniami = uwierzytelnianie dwuskładnikowe) w celu otwarcia lub zamknięcia schowka.

Komponenty:

Konfiguracja:

Pobierz przykładowy plik:

Secret Compartment Control

Config 14.7.3.6

Dlaczego ty i twój klient powinniście rozważyć sterowanie ukrytym sejfem?

Sejf chroni gotówkę, ważne dokumenty lub dane przed nieautoryzowanym użyciem lub włamywaczami. W dzisiejszych czasach włamywacze stają się coraz bardziej bezwzględni i nadal podnoszą swoje umiejętności. Dlatego tak ważne jest skuteczne ukrywanie sejfu w domu, aby zapewnić, że niezawodnie spełnia on swoje zadanie.

 

Pamiętaj, aby przestrzegać lokalnych przepisów i norm. Zawartość tej strony przyjmuje pewne założenia instalacyjne. Informacje w tym dokumencie nie zastępują kontekstowego know-how partnera Loxone. Loxone jest rozwiązaniem instalowanym przez profesjonalistów. Skonsultuj się najpierw z partnerem Loxone, aby zrealizować którąkolwiek z funkcji wymienionych w niniejszym przykładzie zastosowania.