Tryby ładowania Wallbox

Use Casesvg>

Opis:

W świecie, w którym zrównoważony rozwój i efektywność energetyczna stają się coraz ważniejsze, właściciele pojazdów elektrycznych stają przed wyzwaniem ładowania swoich pojazdów w opłacalny i przyjazny dla środowiska sposób.

Rozwiązanie:

Stacja ładowania Loxone Wallbox ułatwia konfigurację różnych trybów ładowania, które są dostosowane do potrzeb i warunków właścicieli e-samochodów. Można je łatwo przełączać za pomocą panelu Touch Pure Flex zainstalowanego w stacji Wallbox. Przykładowa konfiguracja może wyglądać następująco:

Pełna moc: Ten tryb ładowania jest używany, gdy pojazd elektryczny musi zostać naładowany tak szybko, jak to możliwe. W przypadku stacji Loxone Wallbox możliwe jest ładowanie z mocą do 11 kW.

Komfort: W tym przypadku ładowanie odbywa się przez dłuższy czas, np. w godzinach 21:00-06:00, z mniejszą mocą. W przykładowej konfiguracji jest to 5 kW. Jest to ładowanie przyjazne dla akumulatora.

Eko: Ten tryb oznacza, że pojazd elektryczny jest ładowany tylko wtedy, gdy dostępna jest nadwyżka mocy – np. z systemu fotowoltaicznego.

Komponenty:

Konfiguracja:

Pobierz przykładowy plik:

Wallbox Charging Modes

Config 15.0.5.11

Pamiętaj, aby przestrzegać lokalnych przepisów i norm. Zawartość tej strony przyjmuje pewne założenia instalacyjne. Informacje w tym dokumencie nie zastępują kontekstowego know-how partnera Loxone. Loxone jest rozwiązaniem instalowanym przez profesjonalistów. Skonsultuj się najpierw z partnerem Loxone, aby zrealizować którąkolwiek z funkcji wymienionych w niniejszym przykładzie zastosowania.

Odkryj więcej przykładów zastosowań: