Sterowanie ogrzewaniem elektrycznym i na podczerwień

Use Casesvg>

Opis:

Niskobudżetowe, niedrogie rozwiązanie sterowania ogrzewaniem, które można wykonać za pomocą Miniservera Loxone. Rezultatem jest 8 wyjść przekaźnikowych,
a zatem możliwość kontrolowania 8 źródeł ciepła.
W przeciwieństwie do analogowych systemów grzewczych, do cyfrowego włączania / wyłączania możliwy jest PWM, modulacja szerokości impulsu.

Można to wykorzystać do elektrycznego ogrzewania podłogowego, paneli grzewczych itp.

Aby odpowiednio regulować temperaturę w pomieszczeniu, musimy ją mierzyć. Istnieje na to wiele sposobów, ale najtańszym rozwiązaniem jest użycie 4 wejść analogowych Miniservera dla 4 pokoi. Jeśli posiadasz 8 pomieszczeń, możesz rozszerzyć Miniserver o AI Extension.

Rozwiązanie:

Rezultat: komfort i oszczędność energii. Temperatura jest idealna w każdym pomieszczeniu, zautomatyzowana zgodnie z harmonogramem i obecnością / nieobecnością mieszkańców. Wszystko jest oczywiście możliwe do zarządzania za pośrednictwem aplikacji.

Komponenty:

4 pomieszczenia

8 pomieszczeń

Konfiguracja:

Pobierz przykładowy plik:

Electric Heating Control

Config 14.02.06.16

Dlaczego ty i twój klient powinniście rozważyć sterowanie ogrzewaniem z Loxone?

Przy odpowiedniej regulacji i czasie nagrzewania można zaoszczędzić dużo pieniędzy, zwłaszcza w przypadku szybko reagującego ogrzewania elektrycznego.

 

Pamiętaj, aby przestrzegać lokalnych przepisów i norm. Zawartość tej strony przyjmuje pewne założenia instalacyjne. Informacje w tym dokumencie nie zastępują kontekstowego know-how partnera Loxone. Loxone jest rozwiązaniem instalowanym przez profesjonalistów. Skonsultuj się najpierw z partnerem Loxone, aby zrealizować którąkolwiek z funkcji wymienionych w niniejszym przykładzie zastosowania.