Ochrona przed mrozem w garażu

Use Casesvg>

Opis:

Zimą temperatura w garażu może bardzo szybko spaść, ponieważ w przeciwieństwie do reszty domu, tym pomieszczeniu zwykle nie ma ogrzewania. W garażu mogą znajdować się narzędzia lub produkty, które należy przechowywać w odpowiedniej temperaturze. Do środka może również dostać się wilgoć i przy niskiej temperaturze narażać meble na zniszczenia.

Aby utrzymać w garaż lub innym pomieszczeniu temperaturę powyżej 0°C, będziesz potrzebować wewnętrznego czujnika temperatury oraz inteligentne gniazdko Smart Socket Air, do którego podłączysz grzejnik elektryczny. Do zarządzania wilgotnością możesz użyć przycisku Loxone Touch lub czujnika klimatu pomieszczenia.

Rozwiązanie:

Inteligentne gniazdo będzie twoim najlepszym sprzymierzeńcem jeśli chodzi o ochronę garażu. Oto jak:
Gniazdo Smart Socket jest wyposażone w czujnik temperatury, który pozwala monitorować temperaturę w garażu. Możesz podłączyć do niego mały grzejnik elektryczny i stworzyć prostą logikę z przełącznikiem progowym, która włączy ogrzewanie, gdy temperatura spadnie poniżej 5°C. Tego prostego rozwiązania można użyć w dowolnym pomieszczeniu. Zwróć uwagę na lokalne przepisy oraz na swoją polisę ubezpieczeniową, ponieważ mogą one zabraniać podobnych praktyk w twoim kraju.Wskazówka: miłośnicy samochodów również docenią odpowiednią wilgotność / temperaturę w garażu, aby chronić swoje zabytki.

Komponenty:

Konfiguracja:

Pobierz przykładowy plik:

Frost Protection Garage

Config 10.3.11.27

Dlaczego ty i twój klient powinniście rozważyć ochrona przed mrozem w garażu?

Dzięki temu prostemu, ale wydajnemu rozwiązaniu możesz przemienić dowolne urządzenie w inteligentne, działające automatycznie. Zapobiega ono uruchamianiu grzejnika na całą noc lub na cały dzień, i dba o to, aby energia była zużywana tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Twój majątek jest chroniony przy minimalnych kosztach.

 

Pamiętaj, aby przestrzegać lokalnych przepisów i norm. Zawartość tej strony przyjmuje pewne założenia instalacyjne. Informacje w tym dokumencie nie zastępują kontekstowego know-how partnera Loxone. Loxone jest rozwiązaniem instalowanym przez profesjonalistów. Skonsultuj się najpierw z partnerem Loxone, aby zrealizować którąkolwiek z funkcji wymienionych w niniejszym przykładzie zastosowania.