Inteligentne zaopatrzenie w wodę

Use Casesvg>

Opis:

Pozostawianie psa w domu przez dłuższy czas, szczególnie w gorących letnich miesiącach, przysparza właścicielom wielu zmartwień. Jak możemy zapewnić pupilowi stały dostęp do świeżej wody podczas naszej nieobecności?

Gdy pies zbliży się do miski, świeża woda może być automatycznie uzupełniana. Dzięki temu pies będzie zawsze mieć dostęp do wody, a ty nie musisz martwić się o swojego zwierzaka.

Jeśli szukasz rozwiązania dotyczącego inteligentnego zaopatrzenia w wodę swojego pupila, czytaj dalej. Zobacz, jak można to osiągnąć za pomocą sprzętu Loxone
i oprogramowania Loxone Config.

Rozwiązanie:

Loxone pozwala otworzyć zawór wody na podstawie ruchu na określony czas.
W naszym przykładzie użyto czujnik ruchu Tree, które generuje impuls w przypadku ruchu. Klient może sam ustawić czas uzupełnienia wody za pomocą przycisku w górę / w dół w aplikacji. Jeśli czujnik cały czas wykrywa ruch, ponieważ pies dłuższy czas przebywa w pobliżu miski, woda jest uzupełniana tylko przez czas określony przez klienta. Ma to na celu zapobieganie ciągłemu dolewaniu wody.
Jeśli przez 5 minut nie zostanie wykryty żaden ruch, uzupełnienie wody będzie wznowione. W tym celu utworzono moduł śledzący do wizualizacji uzupełniania wody.

Komponenty:

Konfiguracja:

Pobierz przykładowy plik:

Smart Water Supply

Config 10.3.11.27

Dlaczego ty i twój klient powinniście rozważyć inteligentne zaopatrzenie w wodę?

Jeśli pies nie ma dostępu do wystarczającej ilości świeżej wody, ma to negatywny wpływ na jego zdrowie. Organizm psa działa skutecznie tylko wtedy, gdy jest zaopatrzony w świeżą wodę. Jest to szczególnie ważne w trakcie ciepłych letnich miesięcy. Po wypiciu wody temperatura ciała spada, a nagrzany organizm ochładza się, co pozytywnie wpływa na krążenie psa. Inteligentne automatyczne zaopatrzenie w wodę zapewnia, że twój pies będzie miał stały dostęp do świeżej wody.

 

Pamiętaj, aby przestrzegać lokalnych przepisów i norm. Zawartość tej strony przyjmuje pewne założenia instalacyjne. Informacje w tym dokumencie nie zastępują kontekstowego know-how partnera Loxone. Loxone jest rozwiązaniem instalowanym przez profesjonalistów. Skonsultuj się najpierw z partnerem Loxone, aby zrealizować którąkolwiek z funkcji wymienionych w niniejszym przykładzie zastosowania.