Cichy dzwonek do drzwi

Use Casesvg>

Opis:

Każdy rodzic zna to uczucie ulgi, kiedy po długim i wyczerpującym dniu dzieci w końcu pójdą spać. Nareszcie można się zrelaksować i wypić kieliszka wina, o którym się marzyło, odkąd dzieci wróciły ze szkoły. Wciąż jednak nie przyjechał kurier, na którego czekamy… a może zaprosiliśmy do siebie znajomych?
Pewnie, możemy co 2 minuty wyglądać przez okno i spróbować złapać ich, zanim zadzwonią dzwonkiem do drzwi, tylko po to, aby obudzili dzieci ze snu.
Możemy też wymienić nasz dzwonek na inteligentny, który wie, kiedy twoje dzieci śpią. Zamiast głośnego dźwięku o przyjściu gości powiadomi nas migające światło.

Rozwiązanie:

Przycisk dzwonka do drzwi (np. na klawiaturze NFC Code Touch lub wyjścia dzwonka na Interkomie) odtwarza dźwięk dzwonka we wszystkich wybranych strefach muzycznych (lub na standardowym dzwonku do drzwi). Harmonogram służy do określania godzin, w których dzieci będą spać. Naciśnięcie dzwonka do drzwi w tym czasie nie uruchomi dzwonka, ale aktywuje tylko wejście alarmowe na podłączonych sterownikach oświetlenia.

Komponenty:

Konfiguracja:

Pobierz przykładowy plik:

Dlaczego ty i twój klient powinniście rozważyć cichy dzwonek do drzwi?

Dzieci potrzebują snu, a rodzice potrzebują wolnego czasu, kiedy dzieci śpią. Cichy dzwonek to mała funkcja, która pomoże cieszyć się tym czasem bez przerw.

 

Pamiętaj, aby przestrzegać lokalnych przepisów i norm. Zawartość tej strony przyjmuje pewne założenia instalacyjne. Informacje w tym dokumencie nie zastępują kontekstowego know-how partnera Loxone. Loxone jest rozwiązaniem instalowanym przez profesjonalistów. Skonsultuj się najpierw z partnerem Loxone, aby zrealizować którąkolwiek z funkcji wymienionych w niniejszym przykładzie zastosowania.