Automatyzacja sali konferencyjnej

Use Casesvg>

Opis:

Po naciśnięciu przycisku aktywowany zostaje „tryb konferencyjny”, a sala automatycznie przygotowuje się do prezentacji. Nie ma potrzeby włączania projektora i przełączania na właściwe wejście, zasłaniania zasłon dla prywatności, opuszczania rolet lub wyłączania / przyciemniania światła. Wszystkie te czynności odbywają się automatycznie, aby tobie pozwolić skupić się na spotkaniu.

Rozwiązanie:

Po aktywowaniu „trybu konferencyjnego” Miniserver automatycznie ustawi sterownik oświetlenia na pożądany nastrój, a inteligentny sterownik pomieszczenia na tryb komfortowy, aby utrzymać odpowiednią temperaturę przez cały czas trwania spotkania. Ponadto blok wentylacji pomieszczenia zostanie wyłączony, aby utrzymać poziom hałasu na minimalnym poziomie (w razie potrzeby, np. w przypadku głośniejszych wentylatorów).

Dodatkowo włączany jest projektor i wybierane prawidłowe wejście za pomocą sterownika multimediów. Ekran zostaje automatycznie opuszczony, a rolety zasłonięte, aby przyciemnić pomieszczenie do prezentacji.

W trybie konferencyjnym mogą się również automatycznie zasłaniać zasłony lub aktywować inteligentne zacienianie w celu zwiększenia prywatności.

Komponenty:

lub

lub

Konfiguracja:

Pobierz przykładowy plik:

Automated Conference Room

Config 10.3.11.27

Dlaczego ty i twój klient powinniście rozważyć automatyzację sali konferencyjnej?

Czas to pieniądz. Czy nie byłoby wspaniale wejść do już przygotowanej sali konferencyjnej, w której wszystkie niezbędne czynności do przeprowadzenia prezentacji są wykonywane automatycznie?

 

Pamiętaj, aby przestrzegać lokalnych przepisów i norm. Zawartość tej strony przyjmuje pewne założenia instalacyjne. Informacje w tym dokumencie nie zastępują kontekstowego know-how partnera Loxone. Loxone jest rozwiązaniem instalowanym przez profesjonalistów. Skonsultuj się najpierw z partnerem Loxone, aby zrealizować którąkolwiek z funkcji wymienionych w niniejszym przykładzie zastosowania.