Przerwa świąteczna 2021


10. grudnia 2021 in Kulisy

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia – czas na odpoczynek, naładowanie akumulatorów i odwiedzenie najbliższych. Tegoroczna ogólnofirmowa przerwa świąteczna w Loxone potrwa od 24 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r.

Rok 2021 był rokiem niezwykłym, pełnym wyzwań. Jednak nawet w tych trudnych czasach, razem z naszymi partnerami daliśmy z siebie wszystko. Abyśmy mogli z takim samym zapałem wejść w nadchodzący rok, robimy sobie zasłużoną przerwę, która potrwa od 24 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r. włącznie.

Wsparcie techniczne

Nasz zespół wsparcia technicznego również będzie regenerował siły. Do twojej dyspozycji zostawiamy naszą stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz dokumentację online. W pilnych przypadkach zalecamy skontaktowanie się z zaufanym partnerem Loxone. Odpowiedzi na przesłane wiadomości zostaną udzielone jak zwykle po naszym powrocie.

 

Twoje zamówienia

Ostatnie zamówienia opuszczą nasz magazyn 23 grudnia 2021 r. Podczas naszej nieobecności możesz dalej składać zamówienia za pośrednictwem sklepu internetowego. Aby nieco skrócić czas oczekiwania, zaplanowaliśmy dodatkowy dzień wysyłki na 28 grudnia 2021 r.

Od 10 stycznia 2022 r. cała załoga Loxone będzie znowu dostępna. Do tego czasu życzymy wam wesołych świąt, szczęśliwego nowego roku, a przede wszystkim dużo zdrowia!