Przerwa świąteczna 2020


4. grudnia 2020 in Kulisy
Jak co roku, i tej zimy robimy sobie przerwę, by naładować baterie i spędzić czas z najbliższymi. Przerwa świąteczna Loxone potrwa od 24 grudnia 2020 roku do 6 stycznia 2021 roku.

Rok 2020 był rokiem niezwykłym, pełnym wyzwań. Jednak nawet w tych trudnych czasach my i nasi partnerzy pracowaliśmy na pełnych obrotach. Abyśmy mogli z taką samą energią wejść w nadchodzący rok, robimy sobie zasłużoną przerwę, która potrwa od 24 grudnia 2020 roku do 6 stycznia 2021 roku.

Wsparcie techniczne

Nasz zespół wsparcia technicznego również będzie regenerował siły. Do twojej dyspozycji zostawiamy naszą stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz dokumentację online. W pilnych przypadkach zalecamy skontaktowanie się z zaufanym partnerem Loxone. Odpowiedzi na przesłane wiadomości zostaną udzielone jak zwykle po naszym powrocie.

Twoje zamówienia

Ostatnie zamówienia opuszczą nasz magazyn 23 grudnia 2020 roku. Podczas naszej nieobecności możesz normalnie składać zamówienia za pośrednictwem sklepu internetowego. Aby nieco skrócić czas oczekiwania, zaplanowaliśmy dodatkowy dzień wysyłki na 28 grudnia 2020.

Od 7 stycznia 2021 roku cała załoga Loxone będzie znowu dostępna. Do tego czasu życzymy wam wesołych świąt, szczęśliwego nowego roku, a przede wszystkim dużo zdrowia!