Inteligentny dom wyręczy cię w 50 000 obowiązków rocznie


19. czerwca 2019 in Know How
Za wszystkim, co robimy, stoi obietnica złożona naszym klientom. Obietnica prostszego życia. Obietnica lepszej jakości życia: „50 000 czynności mniej. Więcej czasu na życie.”
Co kryje się za tym stwierdzeniem?

Za wszystkim, co robimy,
stoi obietnica złożona naszym klientom. Obietnica prostszego życia. Obietnica lepszej jakości życia: „50 000 czynności mniej. Więcej czasu na życie. ” Co kryje się za tym stwierdzeniem?

Nasze motto

Inteligentny dom zna potrzeby swoich mieszkańców i działa w zgodzie ze zmieniającymi się porami roku, pogodą, stylem życia i w sposób uzależniony od obecności domowników.

Dom musi wykonywać większość zadań związanych z bezpieczeństwem i wygodą osób
w nim żyjących oraz oszczędnością energii – dopiero wtedy można mówić o Real Smart Home. Oprócz szeregu obowiązków, które na siebie przejmuje inteligentny dom, oszczędzi ci on wielu codziennych zmartwień i uciążliwej konieczności podejmowania różnych decyzji. Czy wszystkie światła są zgaszone? Czy drzwi na taras są zamknięte? Czy będzie ciepło, kiedy wrócimy do domu?

Obowiązki i decyzje, które kradną nasz czas każdego dnia: nie tylko zabierają energię,
ale przede wszystkim cenne minuty, które moglibyśmy przeznaczyć na przyjemniejsze rzeczy. Wdrożenie idei Real Smart Home znacznie upraszcza życie domowników,
a predefiniowane procesy można ręcznie zmienić w dowolnym momencie.
Można, ale nie trzeba.

Nasze motto

Inteligentny dom zna potrzeby swoich mieszkańców i działa
w zgodzie ze zmieniającymi się porami roku, pogodą, stylem życia i w sposób uzależniony od obecności domowników.

Dom musi wykonywać większość zadań związanych
z bezpieczeństwem i wygodą osób w nim żyjących oraz oszczędnością energii – dopiero wtedy można mówić o Real Smart Home. Oprócz szeregu obowiązków, które na siebie przejmuje inteligentny dom, oszczędzi ci on wielu codziennych zmartwień i uciążliwej konieczności podejmowania różnych decyzji. Czy wszystkie światła są zgaszone? Czy drzwi na taras są zamknięte? Czy będzie ciepło, kiedy wrócimy do domu?

Obowiązki i decyzje, które kradną nasz czas każdego dnia: nie tylko zabierają energię, ale przede wszystkim cenne minuty,
które moglibyśmy przeznaczyć na przyjemniejsze rzeczy. Wdrożenie idei Real Smart Home znacznie upraszcza życie domowników,
a predefiniowane procesy można ręcznie zmienić w dowolnym momencie. Można, ale nie trzeba.

O 50 000 zmartwień mniej

W poniższych statystykach skupiliśmy się na domu rodzinnym z 13 pokojami i 18 oknami. Przedstawiają one, zgodnie z naszymi obliczeniami, codzienne życie czteroosobowej rodziny przez okres około jednego roku.

Oprócz szeregu różnych zajęć,
w naszym przykładowym domu jednorodzinnym regularnie występują następujące działania i procesy myślowe:

O 50 000 zmartwień mniej

W poniższych statystykach skupiliśmy się na domu rodzinnym z 13 pokojami i 18 oknami. Przedstawiają one, zgodnie
z naszymi obliczeniami, codzienne życie czteroosobowej rodziny przez okres około jednego roku.

Oprócz szeregu różnych zajęć,
w naszym przykładowym domu jednorodzinnym regularnie występują następujące działania
i procesy myślowe:

Tabela: Oszczędzaj czas dzięki smart home
Tabela: Oszczędzaj czas dzięki smart home
Loxone Touch Pure

Zgodnie z powyższymi danymi w klasycznym domu jednorodzinnym odpadnie rocznie ponad 50 000 czynności do wykonania i decyzji do podjęcia. Dom w koncepcji Real Smart Home wyręcza cię
w obowiązkach i daje więcej czasu na korzystanie
z uroków życia.

Wszystko zaczyna się od tego, że już nie musisz sięgać do włącznika światła za każdym razem, kiedy wchodzisz do pomieszczenia, a kończy na pełnej ochronie domowników i samego budynku. Automatyczny system zacieniania zapewnia prywatność wieczorem i tworzy skuteczną ochronę przed słońcem w ciągu dnia. To i o wiele więcej wykonuje inteligentny dom Loxone sam,
bez jakiejkolwiek ingerencji ze strony mieszkańców.

Zautomatyzowane procesy możesz w każdej chwili zmienić, na przykład za pomocą najzgrabniejszego przycisku na świecie: Loxone Touch Pure.

Zgodnie z powyższymi danymi w klasycznym domu jednorodzinnym odpadnie rocznie ponad 50 000 czynności do wykonania i decyzji do podjęcia. Dom w koncepcji Real Smart Home wyręcza cię w obowiązkach i daje więcej czasu na korzystanie z uroków życia.

Wszystko zaczyna się od tego,
że już nie musisz sięgać do włącznika światła za każdym razem, kiedy wchodzisz do pomieszczenia, a kończy na pełnej ochronie domowników i samego budynku. Automatyczny system zacieniania zapewnia prywatność wieczorem i tworzy skuteczną ochronę przed słońcem w ciągu dnia. To i o wiele więcej wykonuje inteligentny dom Loxone sam, bez jakiejkolwiek ingerencji ze strony mieszkańców.

Zautomatyzowane procesy możesz w każdej chwili zmienić, na przykład za pomocą najzgrabniejszego przycisku na świecie: Loxone Touch Pure.

Loxone Touch Pure

–Dodatkowa wskazówka –

Doznaj życia
w Real Smart Home


Przykładowe obliczenia są pomocne, ale nie zapewniają niepowtarzalnego komfortu, jaki daje życie w inteligentnym domu Loxone. Tego można doświadczyć tylko na żywo.

Umów się na bezpłatną wizytę w naszym domu pokazowym
i poznaj Loxone Smart Home własnymi zmysłami.