Touch Pure: Design połączony z funkcjonalnością


3. września 2019 in Technologie
Estetyczny, szlachetny i funkcjonalny to prawdopodobnie najbardziej odpowiednie przymiotniki opisujące przycisk Loxone Touch Pure. Do tej pory sprzedaliśmy 60 000 sztuk przycisków z serii Touch Pure. Potwierdza to, że Touch Pure jest nie tylko piękny,
ale obok naszego Miniservera jest również jednym z najbardziej udanych produktów Loxone. Dążymy do tego, aby nasze produkty zawsze spełniały wysokie standardy jakości Loxone, dlatego stale je rozwijamy – Touch Pure nie jest wyjątkiem!

Estetyczny, szlachetny i funkcjonalny to prawdopodobnie najbardziej odpowiednie przymiotniki opisujące przycisk Loxone Touch Pure. Do tej pory sprzedaliśmy 60 000 sztuk przycisków z serii Touch Pure. Potwierdza to, że Touch Pure jest nie tylko piękny, ale obok naszego Miniservera jest również jednym z najbardziej udanych produktów Loxone. Dążymy do tego, aby nasze produkty zawsze spełniały wysokie standardy jakości Loxone, dlatego stale je rozwijamy – Touch Pure nie jest wyjątkiem!

Dzięki naszemu wyjątkowemu przyciskowi Touch Pure wykonanemu ze szkła dającego poczucie głębi uzyskaliśmy rewolucyjny element sterujący funkcjami domu. Przycisk jest nie tylko przyjemny w dotyku, ale także niezwykle funkcjonalny. Oświetlenie, zacienianie i wszystkie inne funkcje centralne są w zasięgu ręki, a do ich obsługi wystarczy delikatny dotyk. Najnowsza wersja Loxone Touch Pure to jeszcze prostsza instalacja, dłuższa żywotność baterii (wariant Air) i krótszy czas reakcji czujników temperatury
i wilgotności. Ponadto nie wymaga montażu puszki podtynkowej: duża zaleta – szczególnie na zewnątrz!

 

TOUCH PURE POD LUPĄ

> 5 obszarów dotykowych


> wysokiej jakości szklana powierzchnia


> obsługa światła, zacieniania, muzyki i innych funkcji centralnych


> wbudowany czujnik wilgotności i temperatury


> dostępny w 3 wariantach (Air, Tree, Nano)


> ze zintegrowanym podświetleniem

 

TOUCH PURE POD LUPĄ

> 5 obszarów dotykowych


> wysokiej jakości szklana powierzchnia


> obsługa światła, zacieniania, muzyki i innych funkcji centralnych


> wbudowany czujnik wilgotności i temperatury


> dostępny w 3 wariantach (Air, Tree, Nano)


> ze zintegrowanym podświetleniem


Dzięki naszemu wyjątkowemu przyciskowi Touch Pure wykonanemu ze szkła dającego poczucie głębi uzyskaliśmy rewolucyjny element sterujący funkcjami domu. Przycisk jest nie tylko przyjemny w dotyku, ale także niezwykle funkcjonalny. Oświetlenie, zacienianie i wszystkie inne funkcje centralne są w zasięgu ręki, a do ich obsługi wystarczy delikatny dotyk. Najnowsza wersja Loxone Touch Pure to jeszcze prostsza instalacja, dłuższa żywotność baterii (wariant Air) i krótszy czas reakcji czujników temperatury i wilgotności. Ponadto nie wymaga montażu puszki podtynkowej: duża zaleta – szczególnie na zewnątrz!

Nowości w Touch Pure

Touch Pure Montage

Łatwiejszy
montaż

Dzięki nowej koncepcji montażu Touch Pure można zainstalować
i uruchomić w zaledwie kilka minut.

Touch Pure można od teraz montować bez puszki podtynkowej.

Touch Pure Batterie

Dłuższa żywotność baterii

Zastąpienie baterii pastylkowej baterią AAA znacznie wydłuża czas działania wariantu Air.

Touch Pure Wohnkomfort

Poprawiony
czas reakcji

Czas reakcji czujnika wilgotności
i temperatury został poprawiony. Teraz gwarantuje jeszcze bardziej komfortowe życie.

Touch Pure Orientierungslicht

Podświetlenie w wariancie Air

Nowa wersja Touch Pure Air z zasilaniem 24 V również posiada zintegrowane podświetlenie.

Obsługa jeszcze nigdy
nie była tak łatwa

Real Smart Home wykonuje najważniejsze czynności samodzielnie. W każdej chwili jego mieszkańcy mają jednak możliwość ingerencji w zautomatyzowane procesy – wystarczy kliknąć przycisk.

W rozwój Loxone Touch Pure wkładamy wiele czasu i pasji. Opierając się na doświadczeniu zdobytym przy realizacji wielu tysięcy inteligentnych domów, a przede wszystkim na obserwacjach, które prowadzimy we własnych czterech ścianach, stworzyliśmy dobrze przemyślaną koncepcję sterowania z pięcioma obszarami dotykowymi. Podstawowe funkcje dla każdego pomieszczenia, takie jak regulacja żaluzji, proste włączanie
i wyłączanie światła lub zwiększanie i zmniejszanie głośności muzyki są dostępne w przycisku Touch Pure na ścianie.
Pomysł: rewolucyjny, ale prosty.

Nie tylko wykonanie Touch Pure jest wielowymiarowe, ale również jego funkcjonalność. Oprócz przycisków sterujących centralnymi funkcjami domu, Touch Pure posiada również wbudowane czujniki wilgotności i temperatury. Dzięki temu w pomieszczeniu zawsze panuje idealna temperatura, a w przypadku pożaru zostaniemy od razu ostrzeżeni. Inną ciekawą funkcją przycisku Touch Pure jest zintegrowane podświetlenie, które pomaga w orientacji po domu po zapadnięciu zmroku.

Zwycięzca konkursu
iF Design Award 2019

Przycisk Loxone Touch Pure to prawdziwa perełka do twojego domu. W 2019 roku przycisk zdobył prestiżową nagrodę iF Design Award. Jego ekskluzywny, elegancki i minimalistyczny styl przekonał jury złożone
z 67 międzynarodowych ekspertów w dziedzinie projektowania.

– Dodatkowa wskazówka –

Dowiedz się więcej
o Touch Pure


Spodobał ci się design i funkcjonalność przycisku Touch Pure? Świetnie! Kliknij przycisk poniżej, aby odwiedzić nasz sklep internetowy. Znajdziesz tam jeszcze więcej zalet najpiękniejszego przycisku na świecie.