Rewolucja w sterowaniu domem:
standard przycisków Loxone

Proste sterowanie jest podstawą prawdziwego inteligentnego domu. Dziesiątki tysięcy użytkowników Loxone smart home są dowodem na to, że nic nie zastąpi klasycznych przycisków. Pod warunkiem, że podejdzie się do nich z głową.

Jeden, dwa, trzy kliknięcia umożliwiają sterowanie różnymi funkcjami. Nie jest to skomplikowany rząd włączników z nalepionymi etykietkami, ale intuicyjna koncepcja,
którą z łatwością zrozumie nawet twoja babcia.

Ta sama zasada sterowania
w każdym pomieszczeniu

Aby sterowanie było naprawdę łatwe, zalecamy zastosowanie tej samej zasady we wszystkich pomieszczeniach. Będzie to łatwe do zapamiętania dla wszystkich. Wystarczy raz spróbować, a zasada obsługi po kilku minutach dosłownie wejdzie ci w krew. Już nigdy nie będziesz musiał pamiętać o tym, który włącznik do czego służy.

Zasada obsługi w inteligentnym domu

Loxone Smart Home myśli tak jak ty. Chcesz coś zmienić? Wystarczy kliknąć na przycisk lub ekran telefonu. W naszym przekonaniu podstawowe funkcje w każdym pomieszczeniu, np. zwykłe włączanie i wyłączanie światła, powinny być dostępne w formie przycisku na ścianie.

Przycisk Touch Pure

Jeden przycisk w każdym pomieszczeniu

Zasada sterowania i układu

Nasz standard przycisków opiera się na funkacjach, z których najczęściej korzystamy na co dzień i chcemy, aby ich obsługa była jak najprostsza. Bez zbędnego myślenia i niepotrzebnych ruchów. Pięć powierzchni dotykowych to wszystko, czego potrzebujesz.
Najważniejsze jest sterowanie światłem, dlatego obszar odpowiedzialny za światło jest największy i znajduje się po środku przycisku. Cztery mniejsze obszary w rogach pozwalają na sterowanie systemem zacieniania i muzyką. Dzięki możliwości podwójnego lub potrójnego kliknięcia nie potrzebujesz już żadnych innych włączników.

Loxone Touch

Tradycyjny przycisk

Pojedyncze kliknięcie

Touch Pure: pojedyncze kliknięcie funkcje

Wielokrotne kliknięcie

Touch Pure: wielokrotne kliknięcie funkcje

Podwójne kliknięcie: opuszczenie pomieszczenia

Bardzo praktyczna funkcja przy opuszczaniu pomieszczenia. Podwójne kliknięcie powoduje wyłączenie całego pomieszczenia – oświetlenia, muzyki i innych urządzeń, które będziesz chciał uwzględnić w tej inteligentnej funkcji: sauny, TV, wieży stereo, komputera.

Potrójne kliknięcie: opuszczenie domu

Jedna z najpopularniejszych funkcji, która dosłownie zmienia życie. Idziesz spać lub wychodzisz z domu. Przy głównym wejściu lub w garażu jest umieszczony przycisk, który wyłącza cały dom po potrójnym kliknięciu. Każde światło gaśnie, urządzenia są odłączone od sieci, alarm jest włączony. Zawsze na miarę potrzeb.

Pojedyncze kliknięcie

Klasyczny włącznik: pojedyncze kliknięcie funkcje

Wielokrotne kliknięcie

Klasyczny włącznik: wielokrotne kliknięcie funkcje

Podwójne kliknięcie: wyłączenie pomieszczenia

Bardzo praktyczna funkcja przy opuszczaniu pomieszczenia. Podwójne kliknięcie powoduje wyłączenie całego pomieszczenia. Oświetlenie, muzyka i inne urządzenia zintegrowane przez Państwa w tej inteligentnej funkcji: sauna, TV, wieża stereo, wyłączenie komputera, …

Potrójne kliknięcie: wyłączenie domu

Wyjątkowa opcja w inteligentnym domu: układacie się Państwo do snu albo opuszczacie dom, obojętnie czy przez drzwi wejściowe, czy przez garaż. Zwykłe potrójne kliknięcie i dom się wyłącza. Gaśnie całe oświetlenie, urządzenia w trybie standby są odcinane od zasilania, funkcja alarmu zostaje uzbrojona. Zawsze zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Loxone Touch: standard przycisków ma w DNA

Nasze zadanie brzmialo jasno – opracować prosty i wydajny sposób sterowania funkcjami domu i zamknąć go w jednym przycisku. Rezultat przewyższył wszystkie oczekiwania – powstał dotykowy pięcioobszarowy przycisk Loxone Touch.
Ten miniaturowy i piękny element ma pięć obszarów dotykowych. Kryje w sobie również czujnik temperatury
i wilgotności. Arcydzieło naszych projektantów i inżynierów, które pokochało tysiące ludzi na całym świecie.

Przycisk Touch antracytowy
Przycisk Touch biały
Przycisk Touch Pure antracytowy
Przycisk Touch Pure biały

Alternatywą dla naszych przycisków są klasyczne włączniki: jeden duży i dwa podwójne przełączniki kołyskowe. Różnica w codziennym użyciu jest jednak ogromna. Żadnego wciskania i klikania, wystarczy jeden dotyk. Niesamowite.
Jeśli chcesz wypróbować czegoś naprawdę ekskluzywnego, postaw na wersję premium Loxone Touch Pure. Większy obszar dotykowy, szkło satynowe, ceramiczny nadruk 3D – zmaterializowana elegancja.

Przycisk Touch Pure z wbudowanym czujnikiem temperatury i wilgoci

Super bonus:
Wbudowany czujnik temperatury i wilgotności!

Zalecane położenie: zaraz przy drzwiach

Przy każdych drzwiach

W każdym pomieszczeniu w tym samym miejscu. Najlepiej w niewielkiej odległości od ościeżnicy drzwi.

Według potrzeb

Dodatkowych przycisków możemy potrzebować szczególnie w dużych pomieszczeniach. Umieść je w miejscach, gdzie poruszasz się najczęściej – obok łóżka lub blatu kuchennego.

Przycisk Touch Pure biały

Ale to jeszcze nie wszystko. Jeśli w przyszłości będziesz remontować dom lub zauważysz, że gdzieś brakuje ci przycisku, mamy dla ciebie świetne rozwiązanie. Pełny potencjał przycisku Loxone Touch wykorzystasz również w bezprzewodowej wersji Air. Przycisk możesz umieścić w dowolnym miejscu. Działa na baterię, które wytrzyma kilka lat!

Porozmawiajmy o twoim inteligentnym domu

Przekonaliśmy cię? Porozmawiajmy więc wspólnie o twoim inteligentnym domu! Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące życia w Loxone Smart Home i pomożemy znaleźć idealnego partnera Loxone do jego realizacji.