Luksusowe apartamenty na wynajem, a w nich… showroom Loxone


21. września 2022 in Referencje

Niedawno mieliście okazję przeczytać o naszym nowym koncepcie digital showroom wprowadzonym przez jednego z naszych partnerów w Siedlcach. Ledwie kilka dni później znów mamy przyjemność zaprosić was do wnętrz kolejnego zachwycającego showroomu – tym razem w sercu Podbeskidzia. Możecie także zatrzymać się na noc – showroom połączony jest z luksusowymi apartamentami na wynajem, oczywiście wyposażonymi w Loxone.

U stóp Beskidów Gold Partner Loxone, firma ABIT, otworzył właśnie showroom w apartamencie w stylu nowojorskim. Mieszkańcy i odwiedzający Bielsko-Białą mają teraz możliwość poczucia się jak u siebie w domu w tym pięknym mieszkaniu na najwyższym piętrze kamienicy. Zawiera ono oczywiście pełen przekrój technologii Loxone i daje idealną sposobność do osobistego zapoznania się z jej możliwościami.

Jeśli masz ochotę osobiście odwiedzić showroom w Bielsku-Białej, wszystkie informacje znajdziesz obok.

Showroom Loxone z zewnątrz

Firma:
ABIT
Logo Gold partnera


Biuro:
ul. Świerkowicka 36
43-502 Czechowice-Dziedzice


Showroom:
ul. Norberta Barlickiego 7
43-300 Bielsko-Biała


Godziny otwarcia:
Pon. – czw.: 11:00 – 15:00 (po wcześniejszym umówieniu telefonicznym)

Istnieje możliwość indywidualnego umówienia się na inne godziny.


Telefon:
+48 791 970 100


E-mail:
[email protected]


Strona internetowa:
http://www.ecoabit.pl

Poznaj nasz najnowszy showroom:

Showroom jest zwieńczeniem Sky Roof Apartments – luksusowych, w pełni wyposażonych mieszkań na wynajem krótkoterminowy. Wisienką na torcie pobytu w tym obiekcie jest możliwość pozwolenia sobie na totalne lenistwo – lokale są w pełni zautomatyzowane przez Loxone i przejmują od użytkowników mnóstwo codziennych zadań.

Właścicielka Sky Roof Apartments nie kryje zachwytu nad efektem końcowym inwestycji i wskazuje na fakt, iż zaimplementowane rozwiązania wydają się jej absolutnie niezbędne. Jako że przy budowie aparthotelu postawiono na jakość i świetne wrażenie gości, nie można było sobie pozwolić na żadne ustępstwa. Centralnym punktem inwestycji jest system dostępu, który nie tylko pozwala gościom przybyć do obiektu o dowolnej porze, ale także usprawnia pracę personelu, który wie czy lokator jest obecny wewnątrz. Rozwiązanie to zwiększa także poziom bezpieczeństwa – zawsze wiadomo, kto i kiedy miał dostęp do apartamentu.

NFC Code Touch zapewnia wygodny dostęp do apartamentów
Apartament Nowojorski

Co więcej, goście mogą poczuć się jak u siebie dzięki dużej możliwości personalizacji. Barwa i natężenie oświetlenia, a także zintegrowany system audio pozwalają lokatorom na zapewnienie sobie takiego klimatu, jaki lubią najbardziej. Zaawansowany system grzewczy wykorzystujący pompę grzewczą i ogrzewanie/chłodzenie podłogowe zapewnia gościom pożądaną temperaturę. Również zacienianie jest ważnym elementem tego systemu – rolety ustawiają się w odpowiedniej pozycji, aby wpuszczać lub blokować światło słoneczne, utrzymując tym samym właściwy klimat we wnętrzu. Dzięki informacjom z zamontowanej na dachu stacji pogodowej, system może działać niezwykle ekonomicznie. Jest to także kluczowe z punktu widzenia właścicielki – rosnące koszty energii są zmorą wszystkich przedsiębiorców, a możliwość bardziej oszczędnego ogrzewania nieruchomości może stanowić o być albo nie być biznesu. 

Inwestycja przerosła nasze oczekiwania. Współpraca z ABIT pozwoliła zabezpieczyć pewne newralgiczne obszary tej działalności. Już dziś wiemy, że zarządzanie zużyciem energii może być kluczowe dla opłacalności tej inwestycji. Kolejną rzeczą jest niezależność w dziedzinie ogrzewania. W apartamentowcu w centrum miasta, przy ciągle rosnących kosztach energii stanowi to o naszej przewadze konkurencyjnej. Wszystkim mogę zarządzać za pomocą jednej aplikacji Loxone.

Beata Krawczyk-Jastrzębska

Właścicielka, Sky Roof Apartments

Zajrzyj do wnętrza Sky Roof Apartments:

Zapraszamy również do pobytu w Sky Roof Apartments i przekonania się, jak proste staje się codzienne życie, kiedy Loxone wyręcza nas z setek zadań.

Galeria:

Dowiedz się więcej

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny projektu lub zostań partnerem Loxone w zaledwie kilku krokach!

A
Bezpłatna wycena projektu

Planuję zrealizować mój projekt z Loxone
i chciałbym uzyskać więcej informacji.

A
Program partnerski Loxone

Chciałbym zostać partnerem Loxone i umówić się na bezpłatną rozmowę na temat systemu.

Bezpłatna wycena projektu

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Zostań partnerem

  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.