Inteligentny dom marzeń na słonecznej Florydzie

Samanta Weiss
28. lipca 2023 in Referencje

Jak wygląda najbardziej oszałamiający inteligentny dom na świecie? Partner Loxone – Freedom Technologies Inc. – wam pokaże! Zobacz, jak ten obiekt na Florydzie został przekształcony w inteligentny dom marzeń.

Nieskończone możliwości łączenia zrównoważonego rozwoju i komfortu

Loxone oferuje kompleksowe rozwiązanie automatyki budynkowej, które ułatwia stworzenie prawdziwie inteligentnego domu. Ponieważ nasz system integruje wszystko – od oświetlenia i ogrzewania po bezpieczeństwo i rozrywkę – umożliwia to właścicielom obiektów pełną automatyzację przy zachowaniu stuprocentowej kontroli.

Życie mieszkańców zmienia się na lepsze dzięki rozwiązaniu Loxone, ponieważ jest ono wysoce konfigurowalne, umożliwiając im tworzenie unikalnych projektów, które pasują do ich indywidualnego stylu życia i preferencji. To, co odróżnia Loxone od innych systemów na rynku to płynna integracja i intuicyjny interfejs, co czyni go najlepszym wyborem dla osób poszukujących prawdziwie inteligentnego domu.

Fakty

Kraj: Stany Zjednoczone


Lokalizacja: Naples, Floryda


Powierzchnia: 560 m2


Rok budowy: 2023


Partner Loxone: Freedom Technologies LLC

Widok na ogród z basenem w nocy

Oświetlenie

Oświetlenie można regulować w zależności od pory dnia lub pory roku, a nawet specjalnych okazji. Włącza się ono automatycznie po wejściu do pomieszczenia dzięki zintegrowanemu czujnikowi obecności, aby budynek był jak najbardziej energooszczędny. Jeśli w nocy zechcesz zejść po szklankę wody lub pójść do łazienki, system automatycznie włączy przyjemne, przyciemnione światło.

Widok na ogród z basenem nocą

Woda

Woda na Florydzie ma kluczowe znaczenie. Dlatego też Loxone pomaga kontrolować system nawadniania na zewnątrz w oparciu o poziom wilgotności gleby. Wewnątrz domu czujniki wody pomagają chronić wnętrze w przypadku niespodziewanej awarii sprzętów, takich jak pralka czy zmywarka. W przypadku wycieku wody, właściciel automatycznie otrzymuje powiadomienie na swój telefon.

Basen w ogrodzie
Wnętrze domu

Temperatura

Każdy Touch Pure posiada wbudowane czujniki temperatury, a także wilgotności. Oznacza to, że możesz kontrolować różne aspekty klimatu wnętrza za pomocą jednego przycisku – koniec ze ścianami pełnymi przełączników i elementów sterujących! W razie potrzeby możesz kontrolować wszystko zdalnie za pośrednictwem aplikacji Loxone.

Jednak automatyka budynkowa przejmie od ciebie większość codziennych zadań i utrzyma temperaturę na zadanym poziomie komfortu. Inteligentne ogrzewanie i chłodzenie pomoże właścicielom domów zaoszczędzić mnóstwo energii, ponieważ system działa w oparciu o wykrytą obecność i aktualne potrzeby.

Wnętrze domu

Dostęp i bezpieczeństwo

Dzięki Loxone możesz zapewnić bezpieczeństwo swojemu budynkowi, a także bliskim dzięki automatycznej kontroli dostępu. Oznacza to, że możesz zobaczyć, kto znajduje się przed drzwiami wejściowymi za pośrednictwem aplikacji i zdalnie zarządzać dostępem do budynku przez całą dobę i z dowolnego miejsca na świecie.

Produkty Loxone z zakresu dostępu do budynku

Wybrałem Loxone do tego projektu, ponieważ oferuje on kompleksowe i skalowalne rozwiązanie automatyki domowej, które łatwo integruje się z szeroką gamą urządzeń i systemów. Wydajna i niezawodna kontrola nad oświetleniem, ogrzewaniem, bezpieczeństwem, rozrywką i nie tylko sprawia, że jest to idealny wybór dla wysokiej klasy projektów mieszkaniowych. Dodatkowo, Loxone oferuje doskonałe wsparcie klienta i szkolenia, co jest kluczowe podczas pracy ze złożonymi systemami.

Frank Potoczak

CEO Freedom Technologies Inc.

Zajrzyj do domu marzeń

Wnętrze domu
Wnętrze domu
Basen

Dowiedz się więcej

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny projektu lub zostań partnerem Loxone w zaledwie kilku krokach!

A

Bezpłatna wycena projektu

Planuję zrealizować mój projekt z Loxone i chciałbym uzyskać więcej informacji.

A

Program partnerski Loxone

Chciałbym zostać partnerem Loxone i umówić się na bezpłatną rozmowę na temat systemu.

Bezpłatna wycena projektu

  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Zostań partnerem

  • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • Hidden
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.