Nowość: Obsługa Apple AirPlay 2 przez Audioserver Loxone


12. stycznia 2021 in Technologie
Od dzisiaj dostępna jest bezpłatna aktualizacja oprogramowania 2.5.01.11 dla Audioservera, która wprowadza długo wyczekiwaną obsługę Apple AirPlay 2. Technologia AirPlay umożliwia odtwarzanie muzyki z iPhone’a, iPada lub Maca w różnych strefach odtwarzacza audio. Więcej szczegółów technicznych na temat tej wersji oprogramowania można znaleźć w dzienniku zmian.

Wystarczy jedno dotknięcie

Wystarczy jedno dotknięcie ekranu, aby streamować swoją ulubioną muzykę przez Apple AirPlay 2 do stref audio twojego Audioservera Loxone.

… we wszystkich pomieszczeniach

Dzięki AirPlay 2 możesz odtwarzać muzykę w różnych pomieszczeniach w tym samym czasie i indywidualnie regulować głośność.

… pełna synchronizacja!

Technologia AirPlay zapewnia doskonałą synchronizację dźwięku z wideo w głośnikach przez Audioserver Loxone.

Dziś otrzymasz powiadomienie o nowej aktualizacji. Jeśli masz włączone automatyczne aktualizacje dla Audioservera, to najnowsza wersja zostanie zainstalowana po 24 godzinach, chyba że potwierdzisz powiadomienie o zainstalowaniu jej od razu. Jeśli nie masz włączonej tej opcji, możesz zainicjować ręczną aktualizację za pośrednictwem interfejsu internetowego. Aby to zrobić, wprowadź adres IP Audioservera w przeglądarce internetowej i wybierz odpowiednią aktualizację w wyskakującym okienku. Jeśli nie jesteś partnerem Loxone i nie potrafisz samodzielnie przeprowadzić aktualizacji, skontaktuj się ze swoim instalatorem w celu uzyskania pomocy.

Nasza rada: Włącz automatyczne aktualizacje na Audioserverze, aby zawsze mieć zainstalowane najnowsze oprogramowanie. Oszczędza to czas i zapewnia, że projekty twoich klientów są zawsze aktualne.