LOXONE TISKOVÉ ZPRÁVY

2019-06-27 - Nový showroom a 1. Flagship partner na Slovensku

Piešťanská firma Elfitting postavila vzorový inteligentní dům. Díky tomu se Elfitting stal prvním Loxone Flagship partnerem. Oficiální otevření včetně programu pro novináře bude 12. 7. 2019.

2018-01-24 - Videoprohlídka skutečně chytré domácnosti

Co je a jak se žije ve skutečně chytrém domě? Má praktické využití? To jsou jen některé z otázek, kvůli kterým v Loxone natočili prohlídku vzorové inteligentní domácnosti. Prý změní náš pohled na smart home.

2017-11 Zakladatelé Loxone byli oceněni cenou Rakušan roku

Zakladatelé společnosti Loxone Martin Öller a Thomas Moser převzali již třetí ocenění v letošním roce. Ve Vídni jim byla udělena cena Rakušan roku v kategorii Podnikání.

2017-11 Nový Touch Surface, téměř neviditelné tlačítko

Loxone uvádí neviditelný ovládací prvek pro chytré domy Touch Surface. Zajistí dotykové ovládání například na kuchyňské desce, konferenčním stolku či na dlažbě u bazénu. Rovná plocha se snadno promění na inteligentní dotykové tlačítko.

2017-10 Nové závěsné světlo RGBW, nadčasový design, revoluční technika

Společnost Loxone, lídr na trhu s komplexním řešením chytrých domácností představuje novinku: Závěsné světlo RGBW, světlo pro každou situaci.

2017-10 Již přes 1000 lidí navštívilo nejchytřejší vzorovou domácnost v Česku

Na ploše 200 m² se nachází vzorová inteligentní domácnost systému Loxone Smart Home. Je součástí nového sídla zastoupení společnosti Loxone pro Česko a Slovensko. Od oficiálního otevření v květnu loňského roku sem na prohlídku zavítalo již přes 1000 zájemců o moderní bydlení.

2017-02 Loxone výsledky za rok 2016 a budoucí plány

Loxone Electronics, lídr na trhu smart home, potvrdil silný růst z roku 2016 a zvedl svůj obrat na 43,5 milionů Euro, je to zvýšení o 47 % (2015: 29,5 milionů Euro).

2017-01 Loxone je Business Superbrand 2017

Firma Loxone získala prestižní ocenění Business Superbrands 2017. Titul Superbrands, který je v Česku udělován po svém obnovení již 5. rokem, získávají pouze značky, které si svou nominaci zaslouží obchodními výsledky.

2016-12 Loxone posílí manažerská špička Rüdiger Keinberger

Od března 2017 posílí management leadera na trhu chytrých domácností společnosti Loxone zkušený manager skupiny Röchling Gruppe Rüdiger Keinberger. Jako třetí CEO společně s majiteli Thomasem Moserem a Martinem Öllerem bude v 51 letech odpovídat za oblast nabídky a mezinárodních vztahů s jasně formulovaným cílem: Stát se světovými lídry.

2016-11 Loxone a Bien-Zenker spolupracují na společné inteligentní budoucnosti

Bien-Zenker bude postupně u nových realizací nabízet v základu řešení od Loxone. Zákazníci si mohou vybrat mezi několika balíčky a podle potřeby si mohou vyžádat i další funkce na míru.

2016-07 Ovládání oken s autopilotem - Loxone & Internorm spolupracují

Okna Internorm s ovládacími prvky, ventilací a stíněním I-tec lze nyní integrovat do Loxone inteligentní domácnosti prostřednictvím nově vyvinutého rozhraní a mohou být inteligentně řízené autopilotem.

2016-06 Loxone Touch Pure: nové stylové dotykové pětitlačítko

Touch Pure - nové dotykové pětitlačítko s elegantním vzhledem a prémiovým zpracováním určené pro nejnáročnější zákazníky. Touch Pure umožňuje uživatelům bez námahy ovládat světla, stínění a hudbu v jejich chytrém domě.

2016-06 Loxone Smart Home bydlení na vlastní kůži

Zažít něco na vlastní kůži je vždy lepší, než si o tom povídat nebo číst. Nyní si můžete vyzkoušet, jaké je to bydlet s Loxone. Smart Showhome je první vzorový chytrý dům v Evropě.

2016-04 Nový komunikační systém s vysokou rychlostí: Loxone Tree

Loxone Tree kombinuje výhody centrálně integrovaného Miniserveru s výrazně optimalizovanou kabeláží pomocí sběrnicového systému. Díky tomu je instalace a uvedení do provozu tak snadné a rychlé jako nikdy předtím.

2016-03 Soukromá síť elektrických čerpacích stanic: BMW i & Loxone přináší chytré solární dobíjecí stanice.

Soukromá síť elektrických čerpacích stanic: BMW i & Loxone přináší chytré solární dobíjecí stanice pro domy.

2014-09 Světová novinka: Ucelený smart home systém pro rekonstrukce

Loxone přináší skutečně inteligentní domácnost pro rekonstrukce.

2014-03 Nová technologie: Loxone Air

Loxone představuje novou bezdrátovou technologii Air, která je vhodná pro rekonstrukce i nové instalace. Žádná kabeláž navíc, žádné sekání do zdí.