LOXONE TISKOVÉ ZPRÁVY

2018-01-24 - Videoprohlídka skutečně chytré domácnosti

Co je a jak se žije ve skutečně chytrém domě? Má praktické využití? To jsou jen některé z otázek, kvůli kterým v Loxone natočili prohlídku vzorové inteligentní domácnosti. Prý změní náš pohled na smart home.

2017-11 Zakladatelé Loxone byli oceněni cenou Rakušan roku

Zakladatelé společnosti Loxone Martin Öller a Thomas Moser převzali již třetí ocenění v letošním roce. Ve Vídni jim byla udělena cena Rakušan roku v kategorii Podnikání.

2017-11 Nový Touch Surface, téměř neviditelné tlačítko

Loxone uvádí neviditelný ovládací prvek pro chytré domy Touch Surface. Zajistí dotykové ovládání například na kuchyňské desce, konferenčním stolku či na dlažbě u bazénu. Rovná plocha se snadno promění na inteligentní dotykové tlačítko.

2017-10 Nové závěsné světlo RGBW, nadčasový design, revoluční technika

Společnost Loxone, lídr na trhu s komplexním řešením chytrých domácností představuje novinku: Závěsné světlo RGBW, světlo pro každou situaci.

2017-10 Již přes 1000 lidí navštívilo nejchytřejší vzorovou domácnost v Česku

Na ploše 200 m² se nachází vzorová inteligentní domácnost systému Loxone Smart Home. Je součástí nového sídla zastoupení společnosti Loxone pro Česko a Slovensko. Od oficiálního otevření v květnu loňského roku sem na prohlídku zavítalo již přes 1000 zájemců o moderní bydlení.

2017-02 Loxone výsledky za rok 2016 a budoucí plány

Loxone Electronics, lídr na trhu smart home, potvrdil silný růst z roku 2016 a zvedl svůj obrat na 43,5 milionů Euro, je to zvýšení o 47 % (2015: 29,5 milionů Euro).

2017-01 Loxone je Business Superbrand 2017

Firma Loxone získala prestižní ocenění Business Superbrands 2017. Titul Superbrands, který je v Česku udělován po svém obnovení již 5. rokem, získávají pouze značky, které si svou nominaci zaslouží obchodními výsledky.

2016-12 Loxone posílí manažerská špička Rüdiger Keinberger

Od března 2017 posílí management leadera na trhu chytrých domácností společnosti Loxone zkušený manager skupiny Röchling Gruppe Rüdiger Keinberger. Jako třetí CEO společně s majiteli Thomasem Moserem a Martinem Öllerem bude v 51 letech odpovídat za oblast nabídky a mezinárodních vztahů s jasně formulovaným cílem: Stát se světovými lídry.

2016-11 Loxone a Bien-Zenker spolupracují na společné inteligentní budoucnosti

Bien-Zenker bude postupně u nových realizací nabízet v základu řešení od Loxone. Zákazníci si mohou vybrat mezi několika balíčky a podle potřeby si mohou vyžádat i další funkce na míru.

2016-07 Ovládání oken s autopilotem - Loxone & Internorm spolupracují

Okna Internorm s ovládacími prvky, ventilací a stíněním I-tec lze nyní integrovat do Loxone inteligentní domácnosti prostřednictvím nově vyvinutého rozhraní a mohou být inteligentně řízené autopilotem.

2016-06 Loxone Touch Pure: nové stylové dotykové pětitlačítko

Touch Pure - nové dotykové pětitlačítko s elegantním vzhledem a prémiovým zpracováním určené pro nejnáročnější zákazníky. Touch Pure umožňuje uživatelům bez námahy ovládat světla, stínění a hudbu v jejich chytrém domě.

2016-06 Loxone Smart Home bydlení na vlastní kůži

Zažít něco na vlastní kůži je vždy lepší, než si o tom povídat nebo číst. Nyní si můžete vyzkoušet, jaké je to bydlet s Loxone. Smart Showhome je první vzorový chytrý dům v Evropě.

2016-04 Nový komunikační systém s vysokou rychlostí: Loxone Tree

Loxone Tree kombinuje výhody centrálně integrovaného Miniserveru s výrazně optimalizovanou kabeláží pomocí sběrnicového systému. Díky tomu je instalace a uvedení do provozu tak snadné a rychlé jako nikdy předtím.

2016-03 Soukromá síť elektrických čerpacích stanic: BMW i & Loxone přináší chytré solární dobíjecí stanice.

Soukromá síť elektrických čerpacích stanic: BMW i & Loxone přináší chytré solární dobíjecí stanice pro domy.

2014-09 Světová novinka: Ucelený smart home systém pro rekonstrukce

Loxone přináší skutečně inteligentní domácnost pro rekonstrukce.

2014-03 Nová technologie: Loxone Air

Loxone představuje novou bezdrátovou technologii Air, která je vhodná pro rekonstrukce i nové instalace. Žádná kabeláž navíc, žádné sekání do zdí.