Chceš měnit svět?
Přidej se k nám!

Rač vstoupit na palubu a vydej se s námi vstříc dobrodružství jménem revoluce v bydlení.

Basecamp Loxone pro Česko a Slovensko sídlí v Českých Budějovicích. Zde provozujeme showhome (vzorový chytrý byt), pořádáme školení a poskytujeme podporu z hi-tech kanceláří s vlastním barem a saunou.

Aktuální nabídka volných míst:

Lektor instalačních partnerů

Baví tě předávat cenné vědomosti a rozvíjet dovednosti druhých? A co kdybys tím ještě pomáhal měnit svět k lepšímu? Zní to dobře? Máme pro tebe práci, kterou budeš milovat!

Smart home Partner consultant

Hledáme člověka, který chce měnit svět a nechce jen plnit úkoly. Jsi to ty? Tvým úkolem bude pomáhat instalačním firmám dělat nejlepší projekty chytré domácnosti a šetřit lidem 50 000 úkonů a rozhodnutí ročně.

Smart home Partner consultant (Polsko)

Hledáme člověka, který s námi chce měnit svět, přichází s nápady a nebaví ho jen plnit úkoly. Jsi to ty? Tvým úkolem bude pomáhat instalačním firmám v Polsku dělat nejlepší projekty chytré domácnosti na světě. Tedy šetřit jejich zákazníkům 50 000 úkonů a rozhodnutí ročně.

Smart home Partner consultant (Slovensko)

Hledáme člověka, který s námi chce měnit svět, přichází s nápady a nebaví ho jen plnit úkoly. Jsi to ty? Tvým úkolem bude pomáhat instalačním firmám na Slovensku dělat nejlepší projekty chytré domácnosti na světě. Tedy šetřit jejich zákazníkům 50 000 úkonů a rozhodnutí ročně.

Stáž pro elektrotechniky

Placená praxe na technické podpoře pro chytré domácnosti Loxone.

Máš co nabídnout? My také!

Schopné lidi si hýčkáme. Pokud hledáš přátelské prostředí, ve kterém se budeš moct neustále rozvíjet, jsi na správné adrese.

Moderní prosvětlené kanceláře nabité úžasnými technologiemi

Ohodnocení odpovídající výkonu a kvalifikaci

Možnost kariérního růstu

Systém vzdělávání a tréninku

Mentoring těch nejlepších v oboru

Spolupráci a podporu kolegů z celého světa

Zaměstanecké slevy na Loxone produkty

Teambuildingy a firemní večírky