Chceš měnit svět?
Přidej se k nám!

Rač vstoupit na palubu a vydej se s námi vstříc dobrodružství jménem revoluce v bydlení.

Basecamp Loxone pro Česko a Slovensko sídlí v Českých Budějovicích. Zde provozujeme showhome (vzorový chytrý byt), pořádáme školení a poskytujeme podporu z hi-tech kanceláří s vlastním barem a saunou.

Aktuální nabídka volných míst:

Péče o koncové zákazníky

Každý měsíc se nám ozvou stovky zákazníků, kteří chtějí bydlet lépe. Tvým úkolem bude reagovat na jejich dotazy, provádět je ve vzorovém domě a pomáhat jim na cestě k životu v Real Smart Home. Věříš si na to?

Smart home Partner Coach

Hledáme člověka, který chce měnit svět a nechce jen plnit úkoly. Jsi to ty? Tvým úkolem bude pomáhat instalačním firmám dělat nejlepší projekty chytré domácnosti a šetřit lidem 50 000 úkonů a rozhodnutí ročně.

Smart home Partner Coach pro Polsko

Hledáme člověka, který s námi chce měnit svět, přichází s nápady a nebaví ho jen plnit úkoly. Jsi to ty? Tvým úkolem bude pomáhat instalačním firmám v Polsku dělat nejlepší projekty chytré domácnosti na světě. Tedy šetřit jejich zákazníkům 50 000 úkonů a rozhodnutí ročně.

Smart home Partner Coach pro Slovensko

Hledáme člověka, který s námi chce měnit svět, přichází s nápady a nebaví ho jen plnit úkoly. Jsi to ty? Tvým úkolem bude pomáhat instalačním firmám na Slovensku dělat nejlepší projekty chytré domácnosti na světě. Tedy šetřit jejich zákazníkům 50 000 úkonů a rozhodnutí ročně.

Stáž pro elektrotechniky

Placená praxe na technické podpoře pro chytré domácnosti Loxone.

Technická podpora pro chytré elektroinstalace v Polsku

Buď součástí týmu, který mění svět. Staneš se oporou pro firmy instalující systém Loxone Smart Home a testerem nových zařízení a funkcí. Tvá práce bude mít globální dosah a bude měnit lidem životy.

Telefonista/ka pro komunikaci s obchodními partnery

Prodávej elektrikářům příležitost století a měň jim byznys k nepoznání: Staň se členem sales týmu Loxone. Naší misí je šířit Real Smart Home s pomocí instalačních partnerů a šetřit lidem čas na život.

Telefonista/ka pro komunikaci s polskými partnery

Prodávej polským elektrikářům příležitost století a měň jim byznys k nepoznání: Staň se členem sales týmu Loxone. Naší misí je šířit Real Smart Home s pomocí instalačních partnerů a šetřit lidem čas na život.

Máš co nabídnout? My také!

Schopné lidi si hýčkáme. Pokud hledáš přátelské prostředí, ve kterém se budeš moct neustále rozvíjet, jsi na správné adrese.

Moderní prosvětlené kanceláře nabité úžasnými technologiemi

Ohodnocení odpovídající výkonu a kvalifikaci

Možnost kariérního růstu

Systém vzdělávání a tréninku

Mentoring těch nejlepších v oboru

Spolupráci a podporu kolegů z celého světa

Zaměstanecké slevy na Loxone produkty

Teambuildingy a firemní večírky