Partnerský program

Loxone partneři tvoří pilíř nejlepšího smart home řešení a toho si velmi vážíme. Proto jsme pro ně připravili výhodný partnerský program. Přináší ideální příležitost nastartovat podnikání v segmentu chytrého bydlení.

Proč spolupracovat s Loxone?

Chceme, abyste milovali smart home stejně jako my. Jako Loxone partner se můžete opřít o tyto pilíře Partnerského programu:

Puzzle
Transparentní a spravedlivé

S námi budete vždy vědět, jak se věci mají! Transparentnost a spravedlnost jsou pro nás důležité. Náš partnerský program platí pro všechny Loxone partnery – bez výjimky.

Loxone Partnerprogramm
Plná podpora při vašich projektech

Chcete s Loxone začít? Přiřadíme Vám osobní zodpovědnou osobu, která Vám pomůže s naplánování a realizací celého projektu!

Loxone Partnerprogramm
Jasná orientace pro koncové zákazníky

Partnerský program usnadňuje koncovým zákazníkům najít toho nejlepšího partnera s odpovídajícím know-how ve svém okolí.

ikona hodiny
Zajištění záruky 24 měsíců

Na zakoupené produkty dostane ke klasické záruce 24 měsíců ještě 3 měsíce extra. Máte tak jistotu, že vše stihnete nainstalovat, a můžete garantovat plnou záruku i svým zákazníkům.

Podmínky a vaše výhody:

U nás se opravdu dozvíte, jak se věci mají. Zde naleznete podmínky, které je nutné splnit pro vstup do partnerského programu, aby vám byly poskytnuty následující výhody.

Podmínky Partnerského programu Loxone platné od 1. 1. 2018:

Uvítací balíček X X X X
Expertní školení Modul 1 X X X
Expertní školení Modul 2 X X X
Roční obrat CZK 750.000
EUR 30.000
CZK 1.350.000
EUR 54.000
Analýza zákaznického projektu 2 2
Veřejně přístupný showroom X
Instalace pouze Loxone X
Recertifikace po 12 měsících
Roční obrat CZK 100.000
EUR 3.000
CZK 750.000
EUR 30.000
CZK 1.350.000
EUR 54.000
Analýza zákaznického projektu 1 1
Školení Performance days
(od 1. 1. 2019)
X X X
Výhody
Sleva na produkty 10 % 17 % 21 % 25 %
Sleva na marketingové materiály a školení 25 % 50 %
Sleva na vybrané nové produkty 50 % 100 %
Bezplatná podpora X X prioritní prioritní
Uvedení na webu neuveden uveden zvýhodněná pozie top pozice
Zprostředkování projektů X prioritně prioritně
Osobní konzultant X X X
Sleva na showroom CZK 15.000
EUR 600
CZK 50.000
EUR 2.000
CZK 50.000
EUR 2.000

Upozornění: Částky jsou uvedeny bez DPH. Hodnoty v CZK platí pro české a v EUR pro slovenské partnery.

Podmínky dopravy zdarma:
Bezplatná přeprava se vztahuje na Silver Partnery pro on-line objednávky s inkasem (možné pouze pro SK) a na Gold a Platinum Partnery pro všechny on-line objednávky (bez ohledu na způsob platby). Minimální částka objednávky ale vždy musí činit 150 € / 4 000 Kč.

Partnerský program v praxi

Jak fungují pravidla partnerského programu vám může ilustrovat následující příklad.

registrovaný partner Loxone

Firma si zakoupila Loxone Uvítací balíček za speciální cenu s možností jej vrátit do 30 dní. Produkty si vyzkoušela a zaujaly ji, a tak se rozhodla zařadit Loxone mezi své služby. Tím se stala Registrovaným partnerem a získala základní rabat na všechny Loxone produkty ve výši 10 %. Nárok na tuto slevu není časově omezen.

silver partner Loxone

Následně někdo z firmy absolvuje Expertní školení (Modul 1 a Modul – celkem 4 dny). Díky tomu se firma stala Silver partnerem a byla zařazena na naše webové stránky. Získala také rabat ve výši 17 % a vlastní kontaktní osobu, na kterou se může kdykoli obrátit při plánování projektu.  Nejprve si vyzkoušela vlastní instalaci ve firmě, kde si prošla všemi začátečnickými obtížemi, a mohla se vrhnout na první zákaznický projekt. Pokud si chce status udržet, musí během 12 měsíců počínaje dnem získání statusu uhradit objednávky od Loxone za 100 000 Kč / 3 000 €. To hravě splnila těmito dvěma projekty. Rovnou si zamluví termín aktualizačního školení Performance Days, že jí toto školení při recertifikaci nebude chybět.

gold partner Loxone

Firma se nyní jako zkušený partner pouští s plnou vervou na další projekty na systému Loxone. Během několika měsíců dosáhla u Loxone obratu přes 750 000 Kč / 30 000 € bez DPH (po zohlednění 17% slevy). Loxone ji proto oslovuje jako potencionálního kandidáta na status Gold Partner. Firma zašle kontakt na 2 zákazníky, kterým instalovala systém Loxone. Loxone se s nimi spojí, ověří jejich spokojenost a otestuje konfiguraci. Jelikož se firma držela standardů a ověřených postupů, odezva je pozitivní a vše funguje, jak má. Získává status Gold Partner a  je zvýrazněna na webu. Její rabat u Loxone se zvyšuje na 21 %. Ví, že Gold status platí 1 rok od data jeho získání a poté jej bude muset obhájit. Za nedlouho firmu čeká školení Performance Days. Během něho se dozví vše o nových funkcích a produktech a splní svou povinnost pro další recertifikaci.

platinum partner Loxone

Zanedlouho se firma rozhodne zřídit si veřejně přístupný showroom. Plánuje jej společně s konzultantem z Loxone, aby splnil všechny požadavky. A tak může firma čerpat slevu 50 000 Kč / 2 000 € na nákup souvisejících Loxone komponent a Loxone tento showroom představí na svém webu. Díky možnosti prezentovat chytré bydlení v praxi firma brzy získává další zakázky. A tak celkový roční obrat přesáhne 1 350 000 Kč / 54 000 € bez DPH (po odečtení slev). Loxone ji tak bude kontaktovat jako potencionálního Platinum Partnera. Po úspěšném dokončení dalších 2 analýz zákaznických projektů bude po dobu následujících 12 měsíců na webu zvýrazněna jako Platinum Partner a získá rabat ve výši 25 %. Po uplynutí jednoho roku bude firma znovu přezkoušena dle výše zmíněného schématu, včetně nutnosti absolvování školení Performance Days v průběhu 12 měsíců před dnem recertifikace.

Uvítací balíček pro nové partnery

Pro snadný začátek nabízíme zájemcům o partnerství možnost zakoupit si tzv. Uvítací balíček. Ten obsahuje Demokufr pro testování produktů a konfigurací a propagační materiály za mimořádně výhodnou cenu. Spojí se s vámi také náš technik, který vás provede základy. Pokud vás systém nepřesvědčí o svých kvalitách, můžete Uvítací balíček vrátit po dobu 30 dní bez udání důvodu.

Podpora pro showroom / vzorový dům

Vlastní showroom či ideálně vzorový dům vám poskytne zásadní výhodu při získávání nových či jednání s potenciálními zákazníky. Společnost Loxone ráda podpoří jeho výstavbu za předpokladu splnění určitých kritérií.

Co můžete získat:

 • sleva dle partnerského statusu
 • bezplatná podpora při plánování
 • bezplatná kontrola Loxone Configu
 • Caller a Weather Service zdarma
 • zvláštní propagace na www.loxone.com

Základní požadavky:

Showroom musí být veřejně přístupný (v pevně definované hodiny), primárně zaměřený na Loxone a splňovat naše minimální kritéria. Partner musí splňovat podmínky statusu Silver Partner.

Analýza zákaznických projektů

Analýza zákaznických projektů je jedna z podmínek získání statusu Gold či Platinum partner. Jejím smyslem je potvrzení kvality služeb a souladu s filozofií chytré domácnosti Loxone. Tyto partnery přednostně doporučujeme zákazníkům.

Partnerské zásady

Loxone přináší příležitost pro maximální zisky. Kvalitní produkty, ale nestačí. Je třeba také zajistit maximální péči o koncového uživatele a efektivní symbiózu Partner-Loxone. Dali jsme dohromady seznam zásad a pravidel, jejichž dodržování bude bude výhrou pro všechny.

Otázky a odpovědi

Jak se stát certifikovaným (Silver) partnerem Loxone?

Aby vaše firma získala status Silver partner, musíte zakoupit Uvítací balíček a alespoň jeden zaměstnanec musí absolvovat celé Expertní školení.

Kde mohu zkontrolovat svůj status partnera?

Váš partnerský status můžete přezkoumat v sekci „Můj účet“.

Jak dlouho budu na stejné úrovni partnerského programu?

Status Silver, Gold a Platinum Partner vám bude po dosažení všech požadovaných kritérií připsán na dobu jednoho roku. Po uplynutí 12 měsíců bude následovat recertifikace. Pokud během tohoto období získáte vyšší status, počíná vám dnem certifikace do tohoto vyššího statusu nový 12měsíční cyklus.

Pokud jste za posledních 12 měsíců nesplnili potřebná hodnotící kritéria, budete překlasifikováni na základě partnerského programu. Pokud bude Váš status ponížen, lze se vrátit do vyššího statusu kdykoli splníte podmínky: požadovaný obrat, aktualizační školení, analýzy projektů (Gold, Platinum).

Mohu využít Loxone materiály pro vlastní propagaci?

Naše partnery chceme podpořit nejlépe jak je to možné. Pro dobrou spolupráci s našimi partnery jsme sepsali seznam zásad, které by měl každý partner při publikování Loxone materiálů vědět.

Co znamená kontrola Loxone Configu?

S naší bezplatnou Loxone Config kontrolou máte možnost společně s osobním konzultantem diskutovat o programování pro váš projekt. Pošlete Váš Loxone konfigurační soubor svému konzultantovi a získejte:

 • Bezplatné tipy k programování chytrých funkcí
 • Zjistíte možná vylepšení pro rychlejší způsob programování. To Vám ušetří čas při dalším projektu
 • Zpětná vazba při programování, aby byli Vaši zákazníci spokojeni
 • Podpora jak efektivně a chytře programovat
 • Rady, týkajících se programování, pro lepší plánování Vašich projektů
Mohu využít úvěrový limit (nákup na fakturu se splatností)?

Po předchozí domluvě lze realizovat objednávky s využitím úvěrového limitu (se splatností). Jeho výše je závislá na vašem aktuálním partnerském statusu:

 • Silver Partner 7 500 EUR ( CZK)
 • Gold Partner 15 000 EUR ( CZK)
 • Platinum Partner 30 000 EUR ( CZK)

Bude-li  platba realizována bankovním převodem a dojde k nezaplacení faktury v řádném termínu, společnost Loxone si vyhrazuje právo na zrušení zasílání zboží na fakturu. Opětovně požádat o fakturaci se splatností je možno až po zrealizování 3 objednávek s platbou předem v minimální výši 30 000 Kč/1 200 Euro.

Jak realizovat objednávky a platby?

Objednávky doporučujeme realizovat přes náš webshop. Výjimečně telefonicky či na mailové adrese obchod@loxone.cz

Vaše obchodní sleva bude započtena až v košíku.

Jste-li plátci DPH, je nutné vždy vyplnit Vaše DIČ (DPH) korespondující s vašimi fakturačními údaji.

Výběr platebních alternativ:

Platba předem

 • Po přijetí vaší objednávky generujeme a odesíláme zálohovou fakturu, která má platnost 3 týdny (pak je v systému vymazána).
 • Zboží odesíláme kurýrní službou UPS až po připsání platby. Samotnému odeslání zásilky předchází vygenerování a odeslání faktury (daňového dokladu) a sledovacího čísla zásilky na vámi uvedený email.

Platba kartou (podporujeme Master Card a Visa) či inkaso pro SK

 • Zboží odesíláme kurýrní službou UPS ihned po přijetí vaší objednávky – pondělí až čtvrtek do 15:00, pátek do 11:30. Samotnému odeslání zásilky předchází vygenerování a odeslání faktury (daňového dokladu) a sledovacího čísla zásilky na vámi uvedený email.

Platba na fakturu

 • Zboží odesíláme kurýrní službou UPS ihned po přijetí vaší objednávky  – pondělí až čtvrtek do 15:00, pátek do 11:30. Samotnému odeslání zásilky předchází vygenerování a odeslání faktury (daňového dokladu) se splatností 14 dní a sledovacího čísla zásilky na vámi uvedený email.
 • Je-li součtem vašich neuhrazených objednávek (v rámci splatnosti) překročen nastavený limit nelze dál objednávat na fakturu se splatností (alternativa – platba kartou, platba předem)
 • Evidujeme-li ve vašem účtě fakturu po splatnosti, nelze odesílat žádné objednávky.

Platební údaje:

Jako variabilní symbol se uvádí číslo objednávky, faktury nebo zálohové faktury (pouze číselné hodnoty).

PRO ČESKOU REPUBLIKU:
číslo účtu: 5050013814/5500

PRO SLOVENSKOU REPUBLIKU:
bankovní spojení: Raiffeisen Bank Kollerschlag
kód banky: 34231
číslo účtu: 28407
IBAN: AT973423100000028407
SWIFT: RZOOAT2L231

Expedice:

Cena dopravy 204 CZK / 7,90 EUR

Délka přepravy se liší v závislosti na zemi:
Česká republika 1-5 dní
Slovensko 2-6 dní

Kontakt

Máte další otázky ohledně Loxone partnerském programu? Naše kontaktní osoba je vám k dispozici! Kontaktujte nás nyní:

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pavlína Řeháková

Péče o zákazníky a partnery

+420 380 429 002 +421 233 872 132