PL
{{filters.projectType['apartments']}}
Powrót

Osiedle Lunaris

Fakty

Kraj
{{getRegion('PL')}}
Miasto
Częstochowa
Rok budowy
2021
Powierzchnia
2347,18 m²
Partner Loxone

Cel projektu

Lunaris to nowoczesne, a zarazem kameralne osiedle apartamentów, które powstaje w spokojnej i zielonej dzielnicy Częstochowy – Lisiniec. Inwestorowi zależało, aby było to pierwsze osiedle w tym mieście wyposażone w inteligentne funkcje. W tym projekcie Loxone jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo budynków i ich mieszkańców, inteligentne oświetlenie i strefowe ogrzewanie podłogowe.

Rozwiązanie

W każdym apartamencie zostanie zainstalowany system Loxone, który będzie odpowiedzialny za strefowe ogrzewanie podłogowe. Oprócz odpowiedniej temperatury, Loxone zapewni przyszłym mieszkańcom osiedla Lunaris inteligentne sterowanie oświetleniem i funkcje bezpieczeństwa. Światła będą się automatycznie zapalać przy wejściu do mieszkania oraz przy wyjściu na taras. W oknach i drzwiach wejściowych zostaną zamontowane kontaktrony, które niezawodnie wykrywają nieautoryzowane wejście.

Inwestor zgłosił się do nas z chęcią wybudowania pierwszego osiedla w Częstochowie wyposażonego w inteligentne funkcje. Klient odwiedził wcześniej oficjalny showroom Loxone w Bytomiu i był już zdecydowany na smart rozwiązania.

Łukasz KapustaWłaściciel, Luksystem