Przedstawiciel
techniczno-handlowy

Miejsce pracy: Bytom | Wymiar czasu pracy: pełny etat

Poszukujemy osoby, która wesprze szybko rozwijający się zespół Loxone w Bytomiu.

Miejsce pracy: Warszawa| Wymiar czasu pracy: pełny etat

Poszukujemy osoby, która stanie na wysokości zadania i poprowadzi przyszły oddział Loxone w Warszawie.

Zakres obowiązków

  • Wspieranie partnerów instalacyjnych przy planowaniu inteligentnych budynków
  • Sprzedaż
  • Polecanie odpowiednich partnerów klientom końcowym
  • Prowadzenie szkoleń specjalistycznych dla partnerów Loxone

Wymagania

  • Doświadczenie w branży automatyki budynkowej
  • Znajomość j. polskiego na poziomie rodzimego użytkownika i dobra znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
  • Wykształcenie min. średnie w kierunku elektrycznym

Oferta

  • Wynagrodzenie początkowe od 6 000 zł brutto, pełny etat na czas nieokreślony
  • Doskonałe know-how
    i doświadczenie w zakresie smart home
  • Godzinne przerwy na obiad
  • Zniżki pracownicze na produkty

Dołączysz do naszej misji?

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Zalety pracy w Loxone

Każdego dnia 350 Loxonautów na całym świecie (również w Polsce) poświęca swoje serce tematyce automatyki domowej i budynkowej. Zgodnie z naszym mottem „Best workplace for performers“, zapewniamy im te najlepsze warunki do pracy. Zależy nam, aby czuli się komfortowo, cały czas się rozwijali i osiągali jak najlepsze wyniki. Spójrzmy na kilka zalet pracy w Loxone:

Ikona projekt

Unikalne projekty

Zmieniamy życie ludzi, sprawiamy, że są szczęśliwsi, a świat trochę lepszy. We wszystkich działach pracujemy nad ciekawymi projektami i oferujemy dużą przestrzeń na realizację własnych pomysłów.

Ikona laptop

Nowoczesne miejsce pracy

W Loxone znajdziesz nowoczesne i elastyczne miejsce pracy z najlepszym wyposażeniem. Każdy z nas dostaje dokładnie taki sprzęt, jakiego potrzebuje do swojej pracy i może go również używać do celów prywatnych i w domu. Przywiązujemy dużą wagę do cyfryzacji procesów pracy i wykonujemy swoje zadania w dużej mierze bez użycia papieru.

Ikona globus

Współpraca i możliwość rozwoju kariery

Loxone to osoby z pasją do swojej pracy. Chcemy wykonywać dobrą robotę i wspierać się nawzajem. To motywuje nas każdego dnia. W Loxone będziesz pracować w międzynarodowym środowisku i czerpać korzyści z bliskiej współpracy z kolegami i klientami z całego świata. W zależności od wykonywanej pracy i kwalifikacji istnieje również możliwość długoterminowego pobytu za granicą i kariery międzynarodowej.

Ikona portfel

Atrakcyjne wynagrodzenie

Ciężka praca się opłaca. Doskonałe wyniki w pracy nie pozostają u nas niezauważone i są odpowiednio nagradzane – nie tylko atrakcyjną pensją.

Ikona procent

Zniżki pracownicze

Żyjemy inteligentnym życiem. Identyfikacja naszych pracowników z produktami Loxone ma najwyższy priorytet, dlatego otrzymują oni specjalne zniżki na nasze produkty. Dzięki temu każdy Loxonauta ma swój własny inteligentny dom na wyciągnięcie ręki.

Ikona hierarchia

Bezpośrednia hierarchia

U nas nie doświadczysz niekończących się spotkań. Wystarczy, że przekonasz CEO do swojego pomysłu. Żadna nuda, tylko krótkie ścieżki decyzyjne. To jest Loxone.

Mentoring najlepszych w branży

Każdy nowy członek zespołu otrzymuje swojego Loxone Buddy, który wspiera go radą i pomaga szybko zorientować w Loxone oraz wyszkolić.

Ikona szkoła

System rozwoju i szkoleń

Wspieranie rozwoju osobistego i zawodowego jest dla nas bardzo ważne. Uczymy się przez całe życie, w różnych dziedzinach i na różnych poziomach, ponieważ twój sukces jest również naszym sukcesem. Nie ustalamy rocznego limitu budżetu, ale inwestujemy tam, gdzie drzemie potencjał.

Ikona szampan

Wydarzenia pracownicze

Sukcesy należy świętować! Spotykamy się po pracy, bierzemy udział w zagranicznych wycieczkach firmowych, lokalnych teambuildingach czy też przytulnych posiedzeniach przy grillu. Legendarne przyjęcia bożonarodzeniowe w Loxone zasługują na szczególne wyróżnienie.